Skocz do zawartości

Technika pokonywania zakrętów - pytanie


inzynier_mamon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To mały wyjątek Człowiek dopiero się uczy, a jest czego, bo BMW 320 było szybsze - co na takiej mokrej/śniegowej nawierzchni jest niedopuszczalne.

 

 

W Rajdzie Arden Porsche 911 GT3 Road Challenge objechało kilka aut grupy N i WRC po sniegu. Czy to też niedopuszczalne? Jak awia mój kolega "There is always a bigger fish" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o iel na śniegu dostałem baty bo to moje pierwsze jazdy po wyznaczonym torze po czymś takim, o tyle na wodzie zabrakło mi 0,07 sekundy, i jak człowiek zaraz po ogłoszeniu wyniki przypomni sobie gdzie pozawalał i ile to sekund w sumie daje do normalnie załamać się idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam takie OT pytanie. Wpadłem ostatnio na placyk ipojezdzilem boczkiem :D i mam takie dziwne uczucie ze auto mi sie lepiej "łamie" w lewo niz w prawo .? Np kręcąc sie w kołko w fewo jakoś tak ciaśniej no i mam wrazenie w sunąc bokiem w lewo mam jakąś taką większą kontrole . Moze byc tez tak ze mi sie tylko tak zdaje ? dodam ze auto było udezone z prawej strony ale potem naprawione tak jak trzeba , mierzone itp. zbierzność tez mam ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...