Skocz do zawartości

STi '03 (2.0) vs Evo9


ks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

- odnosze wrazenie, ze wyzej zamocowane sa fotele.

 

+ super fotele, polaczenie skory (boki) i alcantary (srodek). Rewelacyjnie trzymaja cialo.

 

Jednak frajda z jazdy nadal wieksza w STi :)

 

1. wysokość foteli - też mam takie wrażenie

 

2. trzymanie - siedziałem w VII i tam trzymały zdecydowanie lepiej... więc chyba jednak wsadzili jakiegoś flaka

 

3. frajda - no comments bo bedzie banicja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak na mój gust, sytuacja coraz bardziej dojrzewa do wkroczenia wMordeRatora i pokazania paru żółtych kartek :twisted:.

 

:wink:

 

Dobrze gadacie, z tego co widzę to ludzie na forum Subaru bardziej zaczynają się podniecać Mitsubishi niż chyba na samym forum Mitsubishi, jest takie?! Nic złego nie pomyślane ale tak jak (W)mo®deratorzy stworzyli dział OT to może nadszedł czas na stworzenie działu forum Mitsubishi na forum Subaru czy cuś podobnego :evil: :wink:

 

Please, do not hurt me :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, ze to fajnie, ż emożna na forum Subaru poczytać o innych autach, również porównania ich do szuwarków itp. Bardzo sobie cenię otwartość tego forum :) Nie uważam też by było coś nagannego w porównywaniu STI i EVO - zwłaszcza, że oba ze sobą konkunrują :)

I tak wszyscy wiemy, że u nas czterołap to norma, a u innych egzotyka ;) Nie ma nic gorszego niż ślepy fanatyzm. A forum Mitsubishi jak najbardziej istnieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pod-forum dla samochodow lepszych od Subaru :mrgreen: :wink:
Tylko na Evo i Porsche chcesz otwierać nowe podfotum ? Tu nawet nie ma podforum dot. Imprezy... :wink:

 

Czy Evo jest faktycznie lepsze ? Technicznie to wiadomo, ale skoro nawet właściciele mówią, że STi daje więcej frajdy ? Przez to ciężko jest mówić które auto jest lepsze, a właściwie na to pytanie każdy powinien sam sobie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to piszę tak dla żartu : śmiesznie by było jakbym się zalogował na jakimś forum Renault i zaczął opisywać wrażenia z jazdy Subaru i porównywał jak to się super jeździ Subaru w porównaniu do francuskiego shitu, ciekawe jak szybko by mnie pogoniono.

 

Chyba stąd też mnie zaraz pogonią bo OT robię :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...