Skocz do zawartości

Straciłem wkład lusterka a raczej mi je [edit] :(


premier

Rekomendowane odpowiedzi

Wsiadam, patrze w prawe lusterko a tam czarno :evil: Nie ma wkładu wraz plastikiem montażowym. Pewnie jakiemuś [edit] się spodobało.

Panowie, poszkodowany oprócz mnie to Forester SG MY 2008 us spec. Lusterko z kierunkiem el. regulowane nie grzane. Czy ktoś wie gdzie zdobyć wkład wraz plastikiem montażowym. Jest ciemno ale patrząc pobieżnie nie zauważyłem uszkodzeń w samym mechanizmie lustra. Jest duża szansa że wystarczy założyć nowy (używany) element. Pierwsze co przyszło mi do głowy to alledrogo, coś znalazłem ale może znawcy tematu mi szybko doradzą. Na szybko znaleziony nr. części 91039SA040

Pomóżcie, please!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem opcje w postaci samego wkładu szkło + ramko z EU. sporo tańszy wariant. Powinno pasować skoro lusterka są te same.

 

 

Jeśli znajdziesz jakąś pasującą ramkę to wkład dorobią Ci tutaj:

 

http://www.lusterka.win.pl/index.php?pilot=glowna

 

byłem kiedyś u nich i od ręki przycieli nowy wkład do Forka. Na wzór dałem i swój potłuczony, trzymał się tylko na grzałce :wink: Cena pasztet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester SG MY 2008 us spec. Lusterko z kierunkiem el. regulowane nie grzane.

jak nie grzane? :shock:

następna oszczędność w us-spec?

 

Pozdrawiam

 

no właśnie, premier jesteś pewien? ja mam grzane...

 

następna oszczędność w us-spec?
jaka oszczędność :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie grzane? :shock:

 

 

normalnie , w US , nie ma grzania , i nie tylko w forku :twisted:

 

W forku US 09 lustereczko jest podgrzewane :wink:

w 08> tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koleżanki i koledzy, kupiłem wkład lusterka:

http://desmond.imageshack.us/Himg88/sca ... res=medium

Wszystko ok ale lusterko po "ukradzeniu" jego części wygląda tak:

http://desmond.imageshack.us/Himg534/sc ... res=medium

No i tu jest problem bo potrzebny jest element łączący obie części. Ja miałem jakieś zaciemnienie i o tym nie pomyślałem. Nawet nie wiem jak to ma wyglądać. Mógłbym podejrzeć w drugim lusterku ale nie mam pewności czy łatwo zdjąć samo lustro (złodziejowi jak widać się udało).

Ktoś ma jakiś pomysł gdzie a raczej jak tego szukać, jakiś element montażowy jest do tego potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc,

 

mi dzisiejszej nocy ukradli sziełka lusterek i przez to uszkodzili bolczyki sterowania w Legacku IV. Macie może namiary na szkiełka w Warszawie i jakiegoś speca co by sterowanie naprawił? Od ogrzewania wiszą 2 kabelki.

 

Jakbym wiedział kto to zrobił to bym ******* hama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier, wiesz może czy w Foresterze lusterka USA i EU różnią się mocowaniem lub czymś istotnym?

 

Mi w serwisie wycenili szkła lusterek z podgrzewaniem na:

Prawa strona 642 zł

Lewa strona 615 zł

Termin oczekiwania na części z USA 2-3 miesiące.

 

trochę drogo i długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spec od lusterek jest na Grzybowskiej w Warszawie, w rejonie Hiltona (czy innego tam, wszystko jedno - jeden jest). Od żelaznej jadąc troszkę za hotelem (po tej samej stronie ulicy), w bramę trzeba wjechać...

 

 

Gwidon, znasz może nazwe firmy albo numer telefonu masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki, myślę że bardziej przyda się Tobie premier, ja niestety potrzebuje całych lusterek bo mam połamane bolce w mocowaniach i przecięte kable od ogrzewania.

W PL nie znalazłem jak dotąd lusterek do wersji USA ... chyba muszę szukac na e-bayu.

 

-- 11 paź 2011, o 11:17 --

 

Serdeczne dzięki, myślę że bardziej przyda się Tobie premier, ja niestety potrzebuje całych lusterek bo mam połamane bolce w mocowaniach i przecięte kable od ogrzewania.

W PL nie znalazłem jak dotąd lusterek do wersji USA ... chyba muszę szukac na e-bayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...