Jump to content

Rally Służewiec VII - 23 sierpnia 2011 o 17:00

wiewior
 Share

Recommended Posts

Jeszcze kibic (skończyły się fundusze na takie rzeczy - do końca miecha lecę na oparach :D). Może we wrześniu dam radę. Dziś zapytam jakie są wymagania jeśli chodzi o kask.

Pozdro dla wszystkich spotkanych i nie spotkanych :P

lukass, faldżip, grizzus dobre przejazdy

Dzięki :wink:

Mam nadzieję że ktoś nagrywał dzisiejsze moje wyczyny, bo miejscami było naprawdę gruuuuubo :twisted:

Zdecydowanie najlepsza trasa ze wszystkich edycji - bardzo szybka, ale i miejscami wymagająca technicznie jak i "grand cojones" :twisted:

Niestety dzisiaj bez dzbanka i z lekkimi szkodami, za to było w kilku miejscach bardzo widowiskowo 8)

dzisiejsza próba była naprawdę fajna, testowałem jazdę z i bez abs-u, ustawiania zawieszenia.

brawo dla kolegi w Justy, który ładnie wybronił się przed krawężnikiem (mogło skończyć sie dużżżo gorzej)

Mi rowniez milo bylo poznac :) pozdro dla calej "kocykowej" ekipy, gratki dla lukass'a za mistrzowskie ujezdzanie Justyny i za ratowanie na ostatnim przejezdzie. No i powiem ze pod duzym wrazeniem jestem ekipy z cytryn. Gratulacje dla Sieli za 1 place, rozbrykales sie chlopaku widze. Szkoda dzbanka z generalki. 58 tysiecznych chyba zabraklo. A konkurencja tez bardzo mocna. Generalnie jak zawsze gruba impreza. John00 tez widze z wtorku na wtorek progress. Gratulacje wszystkim. Mam nadzieje ze w koncu za tydzien bede tez jezdzil. Pozdro

-- 24 sie 2011, o 12:00 --

Acha i miejmy nadzieje, ze juz wiecej laweta nie bedzie potrzebna, ale juz znizke dla nas ugadalem. Numer tez zapisany. Nie daj boze sluze kontaktem.

Z braku II odcinka wyszedł za to naprawdę wymagający pierwszy który mi osobiście jechało się świetnie, a dowody mojej przeciętej szykany na zdjęciach pokazują że było grubo szczególnie ostanie lewo prawo przez krawężniki. Koledze ze srebrnego BMW życzę szybkiego ogarnięcia fury no i Gratki dla saxofonów za genialne czasy.

Adam

Gratulacje dla kj5d! Nareszcie laury za I miejsce, próba była w sam raz dla Ciebie!

Całe podium Imprezowe! brawo!

lukass ładny boczek na pierwszym przejeździe! mam nadzieje, że szkody nie są poważne.