Skocz do zawartości

Lotka


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

CART sorki że tak nieładnie niektórzy narzekają ale naród polski musi ponarzekać :twisted: Wykonałeś kawał dobrej roboty :!: Użyczyłeś swojej lotki aby inni też mogli się cieszyć pięknym "tyłem" i do tego wszystkiego załatwiłeś firmę, płatności i wysyłki do co po niektórych... Mało w naszym kraju takich ludzi... -

 

eech, alem się rozkręcił .. :mrgreen:

 

 

(i w dodatku jeżdżących ze świniakiem na klapie) :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zazwyczaj jest tak że albo tanio albo dobrze ;)

 

Jak chcieliście lotkę z ABSu to nie ma problemu 252$ + wysyłka czyli za jakieś +/- 1000zł może być wasza :mrgreen:

 

Ta lotka nie jest zła (widziałem właściwie wszystkie :lol: ), lakiernicy niech nie marudzą bo dobry lakiernik potrafił by ją wyrównać, a nie tylko pomalować i marudzić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zazwyczaj jest tak że albo tanio albo dobrze ;)

 

Jak chcieliście lotkę z ABSu to nie ma problemu 252$ + wysyłka czyli za jakieś +/- 1000zł może być wasza :mrgreen:

 

Ta lotka nie jest zła (widziałem właściwie wszystkie :lol: ), lakiernicy niech nie marudzą bo dobry lakiernik potrafił by ją wyrównać, a nie tylko pomalować i marudzić :twisted:

cart mój lakiernik nie marudził, nie wydziwiał, zrobił, zamontował i zainkasował a ja banana ma na gębie i chwała Ci jak mawia pewien lemur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CART sorki że tak nieładnie niektórzy narzekają ale naród polski musi ponarzekać :twisted: Wykonałeś kawał dobrej roboty :!: Użyczyłeś swojej lotki aby inni też mogli się cieszyć pięknym "tyłem" i do tego wszystkiego załatwiłeś firmę, płatności i wysyłki do co po niektórych... Mało w naszym kraju takich ludzi... -

 

eech, alem się rozkręcił .. :mrgreen:

 

 

(i w dodatku jeżdżących ze świniakiem na klapie) :!: :!:

 

Było pytanie o problemy to napisałem co i jak. Dla Carta wielkie dzięki za załatwienie sprawy.

Pozostałe komentarze są zbędne

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwa 12 stron bicia piany o głupiej lotce,nie macie ciekawszych zajęć?

 

jeszcze wiele musisz poczytać, zresztą myślę że takie wpisy są nie mniej durne niż bicie piany o lotce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwa 12 stron bicia piany o głupiej lotce,nie macie ciekawszych zajęć?

Może wojo02 wolałby poczytać coś o Skodzie :)

bo my wolimy ekscytować się lotką a temat trwać będzie tak długo jak długo ktoś będzie chciał o tym pisać. Do czytania nie zmuszamy, tu nie Białoruś.

szpilmar pięknie pięknie. Wreszcie widzę mój kolor w odpowiednim ujęciu z przyciemnionymi szybkami i chyba się jednak przekonam do oklejenie swoich. Chłopaki z ITS Michalczewski będą mieli przed wakacjami robotę. Zastanawiam się jeszcze tylko jak bardzo ciemne zrobić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwa 12 stron bicia piany o głupiej lotce,nie macie ciekawszych zajęć?

Może wojo02 wolałby poczytać coś o Skodzie :)

bo my wolimy ekscytować się lotką a temat trwać będzie tak długo jak długo ktoś będzie chciał o tym pisać. Do czytania nie zmuszamy, tu nie Białoruś.

szpilmar pięknie pięknie. Wreszcie widzę mój kolor w odpowiednim ujęciu z przyciemnionymi szybkami i chyba się jednak przekonam do oklejenie swoich. Chłopaki z ITS Michalczewski będą mieli przed wakacjami robotę. Zastanawiam się jeszcze tylko jak bardzo ciemne zrobić. Pozdrawiam

 

Amen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, poliżcie się jeszcze po jajkach :mrgreen:

Stary długiej kariery na forum to ja Ci nie wróżę, zachowujesz się jak jakieś dziecko neostrady...

Generalnie forum jak i userzy subaru wyróżniają się tym że są dla siebie uprzejmi (np. bardzo miły gest pozdrawiania się na ulicy). A Ty nie wiem, chcesz się popisać swoim chamstwem czy brakiem kultury?

No chyba że chcesz szybko nabić sobie posty do działu giełda :twisted:

 

Generalnie zluzuj gumę w gaciach bo Ci się za bardzo w tyłek wżyna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, poliżcie się jeszcze po jajkach :mrgreen:

dobra proponuję ignorować "dżentelmyna" jak widać z komentarza jego preferencje i zamiłowania są jednoznaczne i jak dla mnie nie po drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj dotarła do mnie lotka od Panów z Wołomina (z ogólnego kształtu i koloru wnioskuję genealogiczne pochodzenie od cart'a ;) ), mam w związku z tym kilka pytań do Was:

1. Lotka po rozpakowaniu niebywale wręcz śmierdzi :) Do tego stopnia że pożałowałem że rozpakowałem ją w zamkniętym pomieszczeniu. Pierwsze co mi przyszło do głowy to to, że skoro tak śmierdzi to coś się z niej ulatnia, lepiej poczekać z malowaniem aż przestanie... racja? Jeśli tak to ile czasu czekać? Wasze też tak pięknie pachniały?

 

2. Czy między lotkę a karoserię dać jakieś uszczelki? W oryginale widziałem, że były takie ładne, dookoła całego styku z karoserią. Jak robiliście to w przypadku tych czarnych wersji?

 

3. Robiłem przymiarki i jakoś nie widzę tej lotki w momencie maksymalnego otwarcia klapy bagażnika - nie styka/szoruje o końcówki relingów/krawędź dachu?

 

Jeszcze nie wiem czy będę montował, muszę się z tym przespać parę dni (może przestanie tak śmierdzieć przez ten czas), ale muszę przyznać, że wszystkie Forki jakie oglądałem tutaj na forum z lotką wyglądają zacnie. Trochę przeraża mnie wiercenie blachy o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...