Skocz do zawartości

Czy fotele z STI/WRX podchodza p&p do Forka?


lewen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do Forka '98 wstawiłem przód od Imprezy '98 (tył nie będzie pasował), oryginalne miałem już mocno styrane. Do ramy siedziska od Forka zamontowałem gąbkę i pokrycie od Imprezy i dokręciłem nowe oparcie. W Foresterze jest inne, niższe, mocowanie szyn, a nie chciałem siedzieć niżej. Wszystko pasuje bez problemu, nawet tapicerka jest prawie identyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję - to miłe - ze ktos docenia trud, pracę i serce włożone w Forka - już się nie mogę doczekać aż do mnie przyjedzie od JAKO.

 

W temacie foteli - zmiana jet tylko na lepsze - jedyne czego mi w nich brakuje na dłuższej trasie - to podłokietnika dla prawej ręki, który był w forku, ale myślę nad zamontowaniem centralnego z nowszego 2006 modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś ma doświadczenie w adaptacji foteli z STI MY09 spec.C do Forestera MY 06 ?

 

Kupiłem właśnie takie fotele i teraz zastanawiam się, jak długa droga mnie czeka, zanim w nich usiądę :?:

 

Wydaje mi się, że najłatwiej będzie dokupić jakieś starocie w celu wykorzystania dolnej części, z regulacją dla kierowcy i właściwego rozstawu mocowań.

 

Mam poduchy, ale nie ma podgrzewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już go przestudiowałem, choć jeszcze nie zrobiłem notatek :)

 

Patrzyłem też na subaruforester.org. Jest dobry wątek, ale skupia się na ODS, że niby żony mają za lekkie i wyłącza airbag :D

 

Problem widzę duży w innym (?) rozstawie mocowań do podłogi, dlatego szukam kogoś, kto to już ma za sobą.

 

Fotele będę miał w drugiej połowie września i chcę być przygotowany na to, co mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...