Skocz do zawartości

Jaki profi...?


krazek1221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów, stoję przed wyborem szkoły (studia). Czasu strasznie mało, a ja cały czas nie mogę znaleźć nic dla siebie. W związku z czym, jak byście znali jakąś ciekawą szkołę dla subaru-rajdo-quado maniaka to proszę się nie krępować i dzielić się tą wiedzą. :D (Profil nie musi być koniecznie związany z motoryzacją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wybrałem, dzięki wielkie! :D profil: nowoczesne techniki grzewcze. Z tego co czytałem to do 2020 ma być zrealizowany pewien program co do ogrzewania gazem więc kasiory trochę będzie. Czyli niedługo będę szukał 22b 8) Bo marzenia trzeba spełniać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja mam pytanie! Za miesiąc będę w klasie maturalnej i za cholere nie wiem jaki kierunek studiów mam wybrać. Od tego zależy z czego bede pisał mature, a od tego zależy z czego mam się przygotowywać przez najbliższy czas.

 

Także tak - moje zainteresowania to oczywiście motoryzacja, ale moja przyszłość zawodowo nie musi być z tym związana, uwielbiam wszystko organizować, nad wszystkim panować i kontrolować. Jestem mało cieprliwy, ale wyrozumiały i lubie prace z ludźmi którzy ogarniają to co robią. Moja przyszła praca nie może być smętna i nudna, nie moge robić tego samego za długo bo dostanę szału.

 

Wiadomo, w przyszłości chciałbym jak najlepiej zarabiać, ale to pokaże życie...

Zastanawiam się nad logistyką lub transportem, jakieś wasze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to do 2020 ma być zrealizowany pewien program

 

zdążysz....? :twisted::D

Zdążę, będę STi- kiem dojeżdżał xD

 

-- Śr lip 27, 2011 6:28 pm --

 

Jachu93, Strażak? - za każdym razem coś innego na wezwaniu, więc monotonii nie będzie. Co innego z organizacją, chyba, że zostałbyś przywódcą oddziału. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z basha w temacie :twisted:

 

Jezu, matura w przyszlym roku, a ja nie wiem co ze sobą zrobić :< na jakie studia iść, co? co sądzisz o europeistyce? jest to kierunek przyszłościowy???

moj kuzyn to skonczyl i karmi malpy w zoo

a socjologia??

moj kumpel to skonczyl i jest listonoszem

no a taka polonistyka?

moja siostra to skonczyla i do dzisiaj roznosi ulotki

oj taa... a twoj ojciec to co robi? -.-

moj ojciec jest alfonsem i czeka az skonczysz pedagogike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...