Skocz do zawartości

KRAKOWSKIE GOKARTY !!!


eMTe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ptkrally napisał(a):

5 powinna zostać wycofana :D to że ten wózek się nie rozpędza to dało by się przeżyć gdyby chciał skręcać :D a on zachowuje się jak WRX :shock:

 

 

Powinieneś ją w takim razie ogarniać najlepiej ze wszystkich! :twisted:

 

Kto powiedział że wrxa ogarniam :P Mało nim śmigam i prawdę powiedziawszy średnio mi leży nie do końca umiem się z nim dogadać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze jak wycofamy piątke to nam zostaja na torze 4 gokarty...

Moim zdaniem jedyne rozsądne wyjście z tej sytuacji to takie, żeby ktoś parę okrążeń pojechał piątką a później innym kartem, najlepiej, żeby parę osób tak zrobiło i uśrednioną różnicę w czasach odliczać później w eliminacjach jako poprawkę do piątki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my to rozwiazywalismy inaczej, rezerwacja na cala godzine toru,

10 osob, dwie grupy po 5,

 

kazdy jedzie 5 razy po 5 minut. Kazda partia innym gokartem. Wtedy nie ma problemow ze ktos jechal slabszym, mocniejszym kartem :) Wliczane sa najlepsze okrazenia z kazdej partii. Dodatkowo zawsze zostaje czasu, wiec najlepsza 5tka z generalki jedzie dodatkowo jeszcze raz:) wychodzi po 60zł na osobę, a każdy jedzie minimum 25 minut:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj grupa 10 osob, 10 rund ze zmianami kartow. Jeszcze rok temu WRT karting, mialo dobre karty, teraz to juz loteria. Nr.8 w ogole nie jechal i sciagneli go pozniej po naszych skargach, najlepsze czasy krecil kart nr.5. nr.4 mega podsterowny w prawych lukach (pewnie ktos nim wygrzmocil i stracil geometrie). Ogolnie, powinni wyremontowac te karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, który od razu powinien był kupić STi :twisted:

 

Prawdopodobnie spięte dyfry załatwiły by sprawę i ja i WRX lepiej byśmy się rozumieli :twisted:

 

-- 19 lip 2011, o 18:51 --

 

kazdy jedzie 5 razy po 5 minut. Kazda partia innym gokartem. Wtedy nie ma problemow ze ktos jechal slabszym, mocniejszym kartem :) Wliczane sa najlepsze okrazenia z kazdej partii. Dodatkowo zawsze zostaje czasu, wiec najlepsza 5tka z generalki jedzie dodatkowo jeszcze raz:) wychodzi po 60zł na osobę, a każdy jedzie minimum 25 minut:)

 

dobre mnie się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W Tychach jest dużo dłuższy tor :)

Dzieki za pranie, chłopaki odwaliły kawał dobrej roboty, wyciągneli wode do tego stopnia ze nie bylo co suszyć :mrgreen::D

 

-- 1 sie 2011, o 20:05 --

 

no wiem ;p ale nie chodzilo mi o to ... ze tak powiem chcialem sie pochwalic moim slabym czasem ;p rekord toru to 29.7..

nie pamietam koncowki :)

W krakowie rekord toru to cos około 25.900 :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...