Skocz do zawartości

KRAKOWSKIE GOKARTY !!!


eMTe

Rekomendowane odpowiedzi

Podaje czasy z sobotniego upalanka na

 

1. eMTe 27.378

2. ptkrally 27.891

3. Wiktor7 27.930

4. Vasquez 28.022

5. Giechu 28.368

6. Macuser 28.389

7. Krzysiek555 28.778

8. luk_skywalker 29.304

9. Arletka 30.623

 

Dzieki za fajną pojezdzafffffke :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2. ptkrally 27.891

:shock: nie chudnę nie trzeba :mrgreen:

 

W sobotę :twisted:

 

Ja odpadam jade na weekend ale myślę że trzeba by ustalić jakieś sztywne terminy np. zawsze w 2 weekend mieś... było by łatwiej zaplanować niż umawiać za każdym razem 10 osób ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dam rady ;(

eMTe, jakbys mogl to dopisz numery kartów do wyników. :D

 

-- 13 lip 2011, o 17:44 --

 

Rozmyslałem na temat kartów oraz osiaganych na nich czasów. Kart, kartowi nie równy ale mozemy dac sobie szanse zeby kazdy mogl jezdziic na innym. Moja propozycja jest taka.

 

Trzy- cztery przejazdy, jeden lub dwa przejazdy treningowe, 2 przejazdy kwalifikacyjne na różnych kartach :idea: I teraz najważniejsza rzecz, podczas kwalifikacji nie mozna jechac tym samym kartem, powinno dodac pikanterii oraz zmobilizowac kazdego z nas do poprawienia swojego czasu oraz nauczenia sie jazdy kazdym kartem :D

 

Zedy dodac smaczku zawodom, wylosujemy 3-4 karty które beda brały udział jako kraty kwalifikacyjne, pozostałe bedą jako treningowe.

 

Takie cos wymyslilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquz, jesli Ci chodzi o moj czas 27.378 to zrobilem go na karcie nr 6, na karcie nr 2 ktory teoretycznie mial byc szybszy zrobilem 27.891 :D

 

 

ok w takim razie ustalamy stały termin gokartowych zawodów na DRUGA SOBOTA KAZDEGO MIESIACA o 20:30 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquz, jesli Ci chodzi o moj czas 27.378 to zrobilem go na karcie nr 6, na karcie nr 2 ktory teoretycznie mial byc szybszy zrobilem 27.891 :D

 

Dobra już nie ściemniaj :D Na 100% jechałeś lepsze okrążenie na dwójce bo pamiętam, że Ty w pierwszej rundzie jechałeś na 6 a ja na 2 a w drugiej na odwrót i w obydwu przypadkach wychodziło, żekart nr 2 był o 0,5s szybszy ;)

 

Czyli następne karty dopiero za miesiąc 13 sierpnia? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor masz racje, na 2 zrobilem 27.378 a na 6 zrobilem 27.891 :oops:

 

Ale za to pochwale sie czyms innym:

Podaje srednie czasy ( czyli srednia ze wszystkich przejazdów )

eMTe kart nr 2 :27.662

Wiktor7 kart nr 2: 28.838

Ptkrally kart nr 2 : 29.403

 

Dziękuje :D

 

-- 13 lip 2011, o 22:08 --

 

eMTe, a wcale ze nie. ani ci nie zazdroszcze ani nie pogratuluje, wierze ze moge byc szybszy od ciebie nawet na 5 :twisted: , tylko musze jeszcze dojsc do siebie :D ... dzieki bo zmotywowałeś mnie abym skopał ci dupsko na kartach :twisted:

Ja wiem ja wiem, mozemy powalczyc lubie rywalizacje i walke o ułamki sekund bo o to w tym chodzi:D

Ale powiem Ci Vas ze jak zobaczylem Twoj strój to myslalem, no to nas skopie chłopak równo:D

 

-- 13 lip 2011, o 22:13 --

 

I w sumie to mozecie podac swoją wage, mozna cos poprboowac podociąząc gokarty zeby szanse sie wyrównały.

 

eMTe dziś wazony 80.1kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem Ci Vas ze jak zobaczylem Twoj strój to myslalem, no to nas skopie chłopak równo:D

 

to samo pomyslalem o tobie :) ja widze miedzy nami jakies 7 kilo różnicy + ja w karcie który nie skrecał ani nie przyspieszał (broń boże.lub co kolwiek innego, nie tłumacze sie :mrgreen: ) :D Z ciekawosci zobacz sobie czasy pkrally jakie sa jego roznice miedzy kartem 2 a 5 :mrgreen:

 

Pozatym wyznaczylem sobie cel, mocne "28", udało mi sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez, przeciez ja mialem tylko swoj kask i krótkie spodenki, mało to profesionalne do Twoich Sparco i Vasquezowego kasku.

 

Proponuje zeby sie poscigac nastepnym razem ale na wyrównanych szansach, czyli nie jedziemy "2", 7kg to mała róznica, mi kolega ktory jezdzi na WRT kilka razy w tygodniu bo cwiczy do innych zawodów mówi, że dociązenie karta o 10kg to około 0,2sec na okrążeniu.

 

Będzie walka oj będzie, kupiliscie juz chłopaki karnety na siłownie:D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, sorry ale kasku nie przygotowywałem z myślą o forumowe karty a sie sprzydał, a buty dostałem od dziewczyny na urodziny, wiec w nich jezdze bo po co maja w szafie lezec :D Nie wiem co sie tego profesjonalizmu uczepiłes :wink:

 

z autopsji i doswiadczenia wiem ze 7 kilo to jest bardzo dużo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, wcale nie postuluje za tym :D mi to róznicy nie robi, najwieksza satysfakcje sprawia mi dobra zabawa wśród ludzi z tymi samymi zainteresowaniami :D Liczy sie dobra zabawa ! Więc "pro" aspiracje odłóżcie na bok chłopcy, juz jeden taki temat przerabiałem gdzie wyścigi o "pietruszkę" nie wchodzą w pare z przyjaźnią ... PEACE ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja waga to ok 85kg :roll:

Widzę że na następnych kartach będzie ostro :twisted: cóż moim skromnym zdaniem 5 powinna zostać wycofana :D to że ten wózek się nie rozpędza to dało by się przeżyć gdyby chciał skręcać :D a on zachowuje się jak WRX :shock:

Z tego co pamiętam to za cholerę nie potrafiłem się z nim dogadać i nie zszedłem poniżej 29.xxx 8)

 

Patrząć tylko na wyniki to poziom wydaje się bardzo równy :D pierwsza 6 w 1s. się zmieściła :P

Szkoda że nie wsiadłem na 3 przejazd do czegoś innego niż 2 i 5 bo teraz się zastanawiam żeby wiedzieć gdzie jest środek w tych gokartach 2 idzie do przodu na pewno ale 5 zostaje strasznie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może "5" w ogóle odrzucamy do pit stopa, a resztę gokartów losujemy pomiędzy siebie? Mogę przynieść na następny raz czarny worek z ponumerowanymi karteczkami :D Będzie dodatkowy dreszczyk emocji :P

 

5 powinna zostać wycofana :D to że ten wózek się nie rozpędza to dało by się przeżyć gdyby chciał skręcać :D a on zachowuje się jak WRX :shock:

 

Powinieneś ją w takim razie ogarniać najlepiej ze wszystkich! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...