Skocz do zawartości

jakie poduszki silnika ?


buras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszła mi poducha silnika lewa ,prawa pewnie też na zdechnięciu ,pacjent gt 99 z silnikiem sti moc 270 km moment 410 .Zastanawiam sie czy kupić od STI ,czy szukać mocniejszych ,na przykład od N-ki .z góry dzięki za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poducha od STI jest duża, prostokątna, ma trzy warstwy blachy i między nimi dwie gumy, a od N/A nie będzie absolutnie pasowała do Turbo, bo ma inaczej wyprofilowane blachy które przykręca się do belki, bo belka N/A ma inny kształt, zwróć na to uwagę, żebyś się nie wrobił w niepasujące graty... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ,możliwość kupienia kompletu poduszek Hardrace , może ktoś używał i wie co to warte w stosunku do ori sti .cenowo jest róznica ,ale w hardrace w komplecie jest poduszka pod skrzynię i kość silnika (800 zł ) ,a same poduchy sti jakieś 500 zł (lewa i prawa ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sa profity z posiadania posuszek n-grupowych ?

 

Mniejsza "ruchliwosc" silnika i skrzyni, dzieki temu takze troche lepsza precyzja w dzialaniu lewarka zmiany biegow (przynajmiej w moim odczuciu).

Oczywiscie pewnym kosztem - wiecej wibracji przenoszacych sie na karoserie itp.

 

W codziennym uzytku w jakis przesadnie duzy hardcore bym nie szedl - chyba, ze ktos uzywa auto glownie do zabawy, to czemu nie...

 

Przy czym ja swoje wrazenia opisuje bardziej na bazie poduszek hardrace - nie mam porownania do n-grupowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poducha od STI jest duża, prostokątna, ma trzy warstwy blachy i między nimi dwie gumy, a od N/A nie będzie absolutnie pasowała do Turbo, bo ma inaczej wyprofilowane blachy które przykręca się do belki, bo belka N/A ma inny kształt, zwróć na to uwagę, żebyś się nie wrobił w niepasujące graty... :D

 

No niestety ale guma od 1.6 ma też trzy warstwy blachy i między nimi guma a blachę którą przykręca się do silnika można wymienić bo jest przykręcana na dwie śruby.Dostałem od mojego dostawcy nr.wszystkich kompletów gum pod silnik i zaczyna się mozolna praca poszukiwania w opposedforces tych właściwych od STI,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupić od STI ,czy szukać mocniejszych ,na przykład od N-ki

Jaki masz intercooler? Masz górną rozpórkę przednią?

"Fajne" poduszki z Sti newage mają nieco inny size i moze sie zdarzyć, ze bedzie zonk z miejscem na IC-ek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupić od STI ,czy szukać mocniejszych ,na przykład od N-ki

Jaki masz intercooler? Masz górną rozpórkę przednią?

"Fajne" poduszki z Sti newage mają nieco inny size i moze sie zdarzyć, ze bedzie zonk z miejscem na IC-ek.

w moim wypadku odpada ,intercooler mam od spec c i ciężko tam żyletkę wsadzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...