Skocz do zawartości

6 Pojeżdżafffka 03.09.2011 Tor RC w Toruniu


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i po pojeżdżaffce :(

Szkoda, że póki co to ostatnia w Toruniu... ale cóż. Bardzo fajnie było, przepraszam, że na troche zniknąłem, ale pojechałem do skodovek, bo nie mogłem sobie odmówić przejażdżki na trolejach - przednia zabawa! Dużo się nauczyłem! Raz też przejechałem jeden tor z pachołków na czas i to mnie nauczyło pokory, z boku to wygląda inaczej i chyba Wam nie musze tego mówić :twisted:

 

Co do pojeżdżaffki to dziękuje wszystkim, szczególnie Elkowi i Oli za ogarnięcie całej sprawy! Dziękuje też reszcie forumowiczów, którzy się zjawili, za mile spędzony czas!

 

To do następnego!

Zaraz jakieś fotki wrzuce i jeden filmik krótki mam z Elkiem w roli głównej :)

 

-- 3 wrz 2011, o 18:42 --

 

http://imageshack.us/g/847/dsc0786x.jpg/ o to i one ;)

 

-- 3 wrz 2011, o 19:34 --

 

no i filmik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wrócilim. Kolacja zjedzona, jakie zerosiedem litry dżimbima rozpite, dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja :) zrobione, tera czas na podsumowanie :D .

 

Serdeczne dzięki wszystkim nielicznym przybyłym :lol: za wzięcie udziału, w tym przypadku kolejny raz stanęło na jakości, nie ilości :D , dzięki za przybycie, za mile spędzony czas, za prawy, za lewy, za fajne towarzystwo, za fotki, za pomoc przy organizacji i sprzątaniu demolki po imprezie :twisted::D itd itp, co złego to nie my :D

 

Na razie zawieszamy, po udanych sześciu edycjach w ciągu trzech lat, na zardzewiałym gwoździu Pojeżdżafffki asfaltowe, bo mamy wrażenie, że się już najeździliście po twardym, teraz kolej na szuterki :D , w ciągu najbliższego miesiąca mamy w planach zorganizować Pojeżdżafffkę Szutrową, jest już odpowiedni wątek :D , do którego zapraszamy wszystkich nienormalnych :D:D:D albo kandydatów na żółte papierzyska... :)

 

Zimą - Pojeżdżafffka Lodowo-Kolcowa, organizujcie powoli koluszki, tylko proszę, nie wyrywajcie ich jeżom... :twisted::D , to takie miłe w dotykuźwierzątki...... :D

 

Extra dzięki dla Jacha I Lucasa za fotko-grafomanienie :D i pomoc organizacyjną w przygotowaniu toru!

 

Jeszcze raz dzięki i do mamy nadzieję, zobaczyska !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję serdecznie. Super impreza, wrrróć - super Legacy ;) .

 

Pierwszy raz naprawdę pojeździłem AWD poza ruchem miejskim, trochę pozdzierałem gumy, poślizgałem się na szuterku, sprawdziłem jak działa wahadełko i ze dwa razy konkretnie poszedłem w pejzaż ;) a na koniec okazało się licznik pokazał około 80 km tylko po torze.

 

Warto było ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mawiają, że Subaru pali paliwo lub tłoki. Z dwojga złego wolę to pierwsze - prościej się wymienia. :P

 

to mamy inne Subaru :P , ja do swojego tylko dolewam paliwa :lol: , nie wymieniam, ale za to wymieniam czasem olej, a jak tam w Twoim, Jacku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...