Skocz do zawartości

6 Pojeżdżafffka 03.09.2011 Tor RC w Toruniu


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze wpisowe tam jest 40 zł i za te pieniądze biorę udział w slalomie swoim autem, jeździe na trolejach i test stewarta i to wszystko pod okiem instruktorów... kurcze, mi człowiekowi, który ma 4 miesiące prawko, taka "zabawa" bardzo by się przydała.. zwłaszcza te troleje :)

Dorabiam jako instruktor całą tą teorie w justy w 30 minut zrobimy :mrgreen:

 

Na dupe te troleje. Jak pociskasz 80kmh po śniegu i trafisz na lód na winklu, to żaden trening nie pomoże.

 

 

tak może napisać tylko laik, znaczy lejon, który pewnikiem nigdy nie jeździł na trolejach..... :) , mega zajebista zabawa, a nauka też przeogromna, łapiesz wyczucie auta, które podlega siłom fizyki, ale te siły działają we wszystkich kierunkach.....jedziesz delikatnie - dupa cię wyprzedza, jedziesz ostro - dupa cie wyprzedza, jedziesz akurat - dupa cię wyprzedza...

wysiadasz z ogromna porcją pokory i przeświadczeniem, że jesteś dupą - nie kierowcą.... :) , przynajmniej ja tak miałem..... :D

Z trolejów idzie wyciągnąć tylko jeden prosty wniosek! FWD śmierdzi 8) Wszystko w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialny pojazd, wierz mi, spróbuj, czujesz się jak absolutny początkujący.....auto robi co chce.....klasyczne manewry kierownicą czy gazem na nic się nie zdają, musisz wszystko muskać.....próba delikatności dla faceta..... :twisted::)

Bo trzeba było je założyć do subaru... :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika. To jest ten tor? ->

Jeżeli tak, to pomimo szczerych chęci ze swoim gwintowanym Teinem raczej odpadam :(

To jest ten tor przed modernizacją :wink: co nie znaczy, że po modernizacji nie ma nierówności na szutrze :mrgreen:

Płyty zastąpiono asfaltem.

 

-- 25 lip 2011, o 12:23 --

 

Teraz wygląda mniej więcej tak :arrow:

:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0SauroS0 część asfaltowa jest równa jak stól, gorzej z częścią szutrową... tam niestety jest ostry wyryp, ale przecież tam możesz przejeżdżać poprostu wolniej. Na jednej z poprzednich pojeżdżaffek byli koledzy w dwóch EVO na typowo torowych zawiasach i jakoś dali rade! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint możesz podnieść wyżej niż serie.

 

Też o tym pomyślałem :mrgreen: Jak nie ma wielkich dziur, przez które mógłbym zawias stracić lub coś powyginać to chętnie się przejadę. Po prostu szkoda mi fury na krzywizny. Jak tak można własne dziecko katować :mrgreen:

 

Elek dodaj mnie do listy zainteresowanych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint możesz podnieść wyżej niż serie.

 

Też o tym pomyślałem :mrgreen: Jak nie ma wielkich dziur, przez które mógłbym zawias stracić lub coś powyginać to chętnie się przejadę. Po prostu szkoda mi fury na krzywizny. Jak tak można własne dziecko katować :mrgreen:

 

Elek dodaj mnie do listy zainteresowanych 8)

Nie mam sensu robić dzieci jak później nie chcesz z nimi się bawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...