Skocz do zawartości

6 Pojeżdżafffka 03.09.2011 Tor RC w Toruniu


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to nie wiem, czy pamiętam jak się jeździ.Ostatni raz brałem udział w zeszłym roku w Super Oesie Wigilijnym, nota bene świetna impreza. Nie wnikajmy w szczegóły jaki tam wynik zrobiłem :mrgreen: Ale liczy się fakt :idea: Będę musiał chyba jakieś korypetycje zamówić u emotorsport, :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem, czy pamiętam jak się jeździ.Ostatni raz brałem udział w zeszłym roku w Super Oesie Wigilijnym, nota bene świetna impreza. Nie wnikajmy w szczegóły jaki tam wynik zrobiłem :mrgreen: Ale liczy się fakt :idea: Będę musiał chyba jakieś korypetycje zamówić u emotorsport, :P

Ja już zamówiłem... chyba się chłopak nie najeździ tom razom... :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komunikat organizatora :D

 

W związku z planowanymi przez właściciela innymi imprezami na innych częściach objektu, mamy tor w godzinach 8-16 do dyspozycji...kto już był, wie, że najeździmy się ,,po pachy", tym bardziej, że będzie nas nie za dużo... :) , dlatego proszę o przybycie na objekt jak najbliżej godziny ósmej, ja dotrę jak napisał Jasiek, pewno 8-9, mam dość daleko, dlatego jakby ktoś był szybciej od nas, niech zmienia sobie koła, dłubie w nosku i bawi się w inny pożyteczny sposób :D czyli nie marnuje czasu :lol::lol::lol:

 

w razie ewentualnych pytań jestem pod telefonem 790 787 555,

w temacie info w sprawie dojazdu nominuję Jacha93 Szefem ds. Organizacji Logistyki 6 Pojeżdżafffki :) , on jako Tambylec wytłumaczy najsprawniej jak dojechać do Toru :D

 

Do zobaczenia na Torze ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie ewentualnych pytań jestem pod telefonem 790 787 555,

w temacie info w sprawie dojazdu nominuję Jacha93 Szefem ds. Organizacji Logistyki 6 Pojeżdżafffki :) , on jako Tambylec wytłumaczy najsprawniej jak dojechać do Toru :D

Do zobaczenia na Torze ! :D

 

Bardzo mi miło! A tak swoją drogą... to za rok idę na studia i chce iść na kierunek... Ekonomia specjalność LOGISTYKA I TRANSPORT :twisted: więc pasuje jak ulał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...