Skocz do zawartości

6 Pojeżdżafffka 03.09.2011 Tor RC w Toruniu


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

yo.bedzie elektroniczny pomiar czasu ??

tu bardziej by sie przydal elektroniczy pomiar kąta z jakim sie leci bokiem :)

Kurcze zapisalbym sie ale ostatnio jak tak zrobilem, to akurat w terminie pojezdzafffki sie nazbieralo spraw, ze nie wiedzialem co sie w ogole dzieje :P

 

Ale chyba zaryzukuje :)

 

1.emotorsport - hulajnoga spalinowa z DCCD

2. marecki_ol - WRX N/A Kombi

3. BartZ - kto wie czym...

4. leon - nieodpychający się gniot

5.boju21-Giejteczek

6.Wojtek Skoda WRC

7.Wojtka kolega 1

8.Wojtka kolega 2

9.Robert 206 WRC

10. faldżip - zdechle Saxo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha... tak czytam sobie Forum Skody (tata ma Skode dla złośliwców :twisted: ) i się dowiaduję, że 3 września odbędzie się Skoda Obession - czyli coś w rodzaju ogólnopolskiego Zlotu Skody! Nawet chciałem się na niego wybrać, ale kurcze.. jak tu się integrować skoro obok jest pojeżdżaffka Subaru :twisted: Się chłopaki troszke podłamali, bo niektórzy chcieli na torze szutrowym coś popróbować i na płycie poślizgowej, a organizator napisał, że na torze w tym czasie jest inna impreza i mi się wtedy lampka w glowie zaświeciła, że Pojeżdżaffka jest przecież w tym czasie.. no jakoś trzeba będzie to pogodzić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha... tak czytam sobie Forum Skody (tata ma Skode dla złośliwców :twisted: ) i się dowiaduję, że 3 września odbędzie się Skoda Obession - czyli coś w rodzaju ogólnopolskiego Zlotu Skody! Nawet chciałem się na niego wybrać, ale kurcze.. jak tu się integrować skoro obok jest pojeżdżaffka Subaru :twisted: Się chłopaki troszke podłamali, bo niektórzy chcieli na torze szutrowym coś popróbować i na płycie poślizgowej, a organizator napisał, że na torze w tym czasie jest inna impreza i mi się wtedy lampka w glowie zaświeciła, że Pojeżdżaffka jest przecież w tym czasie.. no jakoś trzeba będzie to pogodzić :mrgreen:

Zaproś chłopaków chętnie się zmierzę z nowymi skodami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, wydaje mi się, że w większości to będą tam Octavie, Felicie i pewnie Fabie i to pewnie nie wszystko "świeże". Pare starcyh 105, 100 i Rapidek pewnie będzie, więc ścigać się z kim raczej nie będziesz miał :twisted: Chociaż sponsorem jest jakiś diler Skody to może przywiezie jakieś nowe modele.. może jakieś RS? :twisted:

 

Kurcze wpisowe tam jest 40 zł i za te pieniądze biorę udział w slalomie swoim autem, jeździe na trolejach i test stewarta i to wszystko pod okiem instruktorów... kurcze, mi człowiekowi, który ma 4 miesiące prawko, taka "zabawa" bardzo by się przydała.. zwłaszcza te troleje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproś chłopaków chętnie się zmierzę z nowymi skodami

 

Siakąś Szkodą bym zrobił kółko lub dwa. Ciekawym co by z niej zostało. :mrgreen:

 

na torze...? trochę śrupków, podkładków, płynów fizjologicznych, korozyjnych pozostałości blachy.... :twisted::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na torze...?

 

Pewnie. Wjazd na pierwszy szuter mógłby być już zabójczy. :mrgreen:

 

-- 18 lip 2011, o 14:36 --

 

zwłaszcza te troleje

 

Na dupe te troleje. Jak pociskasz 80kmh po śniegu i trafisz na lód na winklu, to żaden trening nie pomoże. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproś chłopaków chętnie się zmierzę z nowymi skodami

 

Siakąś Szkodą bym zrobił kółko lub dwa. Ciekawym co by z niej zostało. :mrgreen:

 

na torze...? trochę śrupków, podkładków, płynów fizjologicznych, korozyjnych pozostałości blachy.... :twisted::)

 

Jest prosty sposób, żeby się o tym przekonać... :twisted:

 

Chłopaki strasznie płaczą, że tor będzie dla nich niedostępny, wieć widocznie te Skody tak odrazu by się nie rozpadły.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dupe te troleje. Jak pociskasz 80kmh po śniegu i trafisz na lód na winklu, to żaden trening nie pomoże.

 

 

tak może napisać tylko laik, znaczy lejon, który pewnikiem nigdy nie jeździł na trolejach..... :) , mega zajebista zabawa, a nauka też przeogromna, łapiesz wyczucie auta, które podlega siłom fizyki, ale te siły działają we wszystkich kierunkach.....jedziesz delikatnie - dupa cię wyprzedza, jedziesz ostro - dupa cie wyprzedza, jedziesz akurat - dupa cię wyprzedza...

wysiadasz z ogromna porcją pokory i przeświadczeniem, że jesteś dupą - nie kierowcą.... :) , przynajmniej ja tak miałem..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak może napisać tylko laik, znaczy lejon, który pewnikiem nigdy nie jeździł na trolejach..... :) ...

wysiadasz z ogromna porcją pokory i przeświadczeniem, że jesteś dupą - nie kierowcą...

 

no jestem lajkonik, a po ostatniej zimie stwierdziłem to co na końcu, i to bez tych tramwajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...