Skocz do zawartości

Nowe swiatle pomysly ministerstwa finansow


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hahaha, zalozenie tego topicu to bylo swietne posuniecie, nic bardziej prowokacyjnego na tym Forum nie widzialem :shock: Ale szczerze powiem Wam, ze kazdy wie jaka Polska jest....ekhm.....nienormalna. Niestety, z zasadami leasingu na poprawe sie nie zanosi :cry:

 

 

 

lamerstwem to tchnie ta kwadratowa wiewiorka

napisalem chyba ze polaczylem je dlatego ze mi sie to podoba a o gustach sie nie dysktuje

No nie :lol: z tymi avatarkami to troche przegieliscie.... nie wiem w jaki sposob moze byc lamerska wiewiorka :? ale filmik juz sie sciaga i moze sie dowiem... a Mugen i Subaru to faktycznie troche dziwne polaczenie :roll: ale jak kolega wspominal, o gustach sie nie dyskutuje... mnie najbardziej zadziwia logo Tuning Party na Maluchach albo duzych Fiatach :? ale Pioneer na szybie dresmobilu GOLF I tez niezle pasuje!! Oczywiscie z dawka techno, szeleszczacych nogawek i Basowym Wydechem, prawda ComeToDaddy? :) zartuje, ale zaraz ktos sie wlaczy i powie ze moja Bravka na avatarze tez jest lamerska bo to forum Subaru :D

 

Dobra, koncze bo sie rozpisalem, ale OT tak sie szerzy ze Azrael zaraz wkroczy do akcji z klodka :twisted:

 

 

Pozdrawiam wszystkich na Forum SIP, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYPE_R napisał:

lamerstwem to tchnie ta kwadratowa wiewiorka

 

Wzruszające. Historię wiewiórki możesz obejrzeć tutaj (wymagany Quicktime).

Super jest ten filmik!!!!!!!!!!!!!

Jak ktos go ogladnie to napewno zmieni zdanie o tym avatarku.

Wiewiora swiadczy jedynie o dobrym poczuciu humoru HWojtka, a nie zadnym lamerstwie :!:

Powiedz mi Wojtki jedna tylko rzecz: jak z QuickTime'a zassales obrazek tego Wiewiora z zlosliwa mina :) czy poprzez zrobienie screenshota?

 

Pozdrawiam, WIEWIORA jest SUPER AVATAREM :P

Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pms

Pre menstrual syndrom :!: :?: :shock: myslalem ze to tylko sie niewiast dotyczy :roll:

Hahaha, zalozenie tego topicu to bylo swietne posuniecie, nic bardziej prowokacyjnego na tym Forum nie widzialem

Obawiam sie ze nie specjalnie wyszlo... w kazdym razie nie mialem zlych intencji ;)

Ale szczerze powiem Wam, ze kazdy wie jaka Polska jest....ekhm.....nienormalna.

Obawiam sie jednak ze nie kazdy zdaje sobie z tego sprawy, na co dowodem jest dyskusja jaka sie rozwinela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest forum DYSKUSYJNE a nie forum do klotni. A w tym momencie czpieacie sie juz avatarkow. Type R sie Ciebie, Hwojtku, nie pytal, czy Ci sie podoba jego avatarek. Hwojtek sie tez Ciebie nie pytal, Type_r, czy Ci sie podoba jego avatarek. Poza tym uzywacie takiego mocno agresywnego tonu. Nie podoba mi sie to. Uwazam, ze naleza Wam sie zolte kartki, ale coz, niestety nie jestem moderatorem. Klotnie prosze prowadzic na forum.cracovia.pl, ale nie tu. Tylko mi psujecie humor i apetyt. I pewnie nie tylko mi.

 

eeech w sumie to mozna wine zwalic na rzad, bo to z powodu jakiegos kolejengo glupiego pomyslu rzadu sie ta klotnia rozpoczela :P

 

RafalW: Type_R jest starszy ode mnie. W dalszym ciagu ja jestem najmlodzsy na forum. I tak ma zostac :!: :twisted: Dobra, moj post byl ostatni OT w tym temacie. Over and out!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny TYPE R, przeczytaj dokładnie to co wcześniej napisałem. Ja nie potrzebuję ciężarówki, potrzebuję osobowe auto, a czy będzie to Trabant czy Maybach, zależy tylko od tego jakie kto płaci podatki. Jeżeli dajesz pracę kilkunastu lub kilkudziesięciu osobom, płacisz im ubezpieczenie i do tego wspomagasz budżet kupą szmalcu z podatków, to liczysz że państwo ci się jakoś zrewanżuje. Inaczej nikt by nie rozwijał swojej firmy, tylko wegetował na najniższym progu podatkowym.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny TYPE R, przeczytaj dokładnie to co wcześniej napisałem. Ja nie potrzebuję ciężarówki, potrzebuję osobowe auto, a czy będzie to Trabant czy Maybach, zależy tylko od tego jakie kto płaci podatki. Jeżeli dajesz pracę kilkunastu lub kilkudziesięciu osobom, płacisz im ubezpieczenie i do tego wspomagasz budżet kupą szmalcu z podatków, to liczysz że państwo ci się jakoś zrewanżuje. Inaczej nikt by nie rozwijał swojej firmy, tylko wegetował na najniższym progu podatkowym.

 

Jak juz ComeToDaddy wczesniej napisal - nie wszyscy to rozumieja, tak jak nie wszyscy wierza w "innosc" naszego kraju. Ale tak juz pozostanie chyba dluuuuuuugo :(

 

 

Poza tym TJ ma racje, po co sie o takie bzdury klocic. Owszem, dyskusja, czemu nie? Ale atakowanie siebie i krytykowanie avatarow tylko po to, aby sobie "dogryzc" to juz troche zalatuje dziecinada :)

 

 

Pozdrawiam wszystkich, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od tego jest forum dyskusyjne :)

troche prowokacji nie zaszkodzi

lepiej mnie juz nie zmuszajcie do zmiany avotara bo bedzoie brzydki

:wink:

pozdro

 

Jeszcze można by zamienić go na żółta kartkę ;-)

 

 

Uważam że zarówno Wojtek jak i Type-R są na tyle cywilizowani żeby nie trzeba było nikogo przywoływać do porządku. Ale proszę nie kłóćcie się na forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Come to daddy te twoje zdjecie jest conajmniej niesmaczne

to ze je tu zamiesciles swiadczy to o twoim niezbyt wysokim poziomie

Juz kiedys pisalem o tym obrazku, wiec uznalem ze nie ma sensu poraz wtory sie na jego temat rozpisywac. Chcial bym rowniez zauwazyc ze w komentarzu nie napisalem nic w rodzaju "hahahaha ale zajebiste..." czy jak to panowie zwykli okreslac gdy cos im sie podoba, napisalem jedynie "honda..." bo musialem cokolwiek napisac by moj post mogl byc wyslany. Znamiennym jest fakt ze to Sz. Panowie potraktowali ten obrazek jako niesmaczny zart, co oznacza ze was musial wpierw rozsmieszyc a puzniej dopier Sz. Panowie zaslaniajac sie konwenansami udali wielce obruszonych. Gdybym Sz. Panow blizej znal nazwal bym to zwykla hipokryzja, oczywistym jednak jest ze nie znam wiec nie bede na tak marnej podstawie jak pare postow ocenial. Oczywiscie zdjecie nie jest moje, tak samo jak np. nie jest moim pomyslem zablaszanie tylnych drzwi w samochodach firmowych. Wstawilem je jako ciekawostke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...