Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

W dziale zdjecia dodalem zdjecia z dzisiejszego spota. Jest ich tylko 4, bo reszta z powodu trzesacych sie z zimna rak nie wyszla najlepiej. :???: Obiecankuje uroczyscie na niedzielnym spocie ursynowskim strzelic ich wiecej i lepszej jakosci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Cie Adamus na spocie nie widziałem, musiałeś coś szybko wymieknąć.

 

spóźnialski! :razz:

 

 

Dziękuję wszystkim za spota. Było super! Kawka, latanie po mieście, a nawet wódeczka :wink: :twisted:

Do następnego, równie udanego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze czujność w stopniu 12. A najgorsze jest to że ktoś chciał zobaczyć w środku samochód i mi zostawił taki "prezencik" a że latarnie w wsi Warszawa mamy to jakoś nie zauważyłem problemu. Jak dziecko :oops:

Na szczęście udało się zbić wymiar kary na połowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termit, ja dziś czekałem na kogoś w aucie i wyłaczyłem światła żeby ludzie nie stawali za mną myśląc że to korek na prawym. No i przypomniałęm sobie o tym jak pół warszawy przejechałęm. Żeby było zabawniej Sej ma wielka zieloną kontrolke od świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Warszawiakow, wlasnie sie dzis dowiedzialem, ze musze na ten caly tydzien jechac do Warszawy. Bardzo teges bo na barborke sie zalapie. Jesli byscie na jakies gokarty w tygodniu sie wybierali chetnie bym dojechal do Was i pojezdzil. Wogole mam straszny metlik w glowie, bo widze, ze w Wawie ten tydzien jest mocno napiety: Slomczyn, Barborka, itp. Jest kilka watkow na forum o roznych imprezach :mrgreen: Ogolnie prosba do Was, jesli bedzie jakies spotkanie i bylibyscie sklonni przygarnac krakusa to sie chetnie pisze, zwlaszcza na barborke chetnie bym sie wybral z ekipa Warszawska.

 

Pozdrowienia i mam nadzieje, ze uda mi sie z Wami spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Warszawiakow, wlasnie sie dzis dowiedzialem, ze musze na ten caly tydzien jechac do Warszawy. Bardzo teges bo na barborke sie zalapie. Jesli byscie na jakies gokarty w tygodniu sie wybierali chetnie bym dojechal do Was i pojezdzil. Wogole mam straszny metlik w glowie, bo widze, ze w Wawie ten tydzien jest mocno napiety: Slomczyn, Barborka, itp. Jest kilka watkow na forum o roznych imprezach :mrgreen: Ogolnie prosba do Was, jesli bedzie jakies spotkanie i bylibyscie sklonni przygarnac krakusa to sie chetnie pisze, zwlaszcza na barborke chetnie bym sie wybral z ekipa Warszawska.

 

Pozdrowienia i mam nadzieje, ze uda mi sie z Wami spotkac.

 

Eee wydaje Ci się, tu się nic nie dzieje - no normalnie w tym tygodniu to nudy będą -nie przyjeżdżaj :mrgreen::mrgreen:

 

Albo kulkę dostaniesz na paitballu, albo ktoś cie objedzie na gokartach czy w Słomczynie - po ci to????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Wódka w knajpach droga, kawa nie dobra - bleeeee :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Warszawiakow, wlasnie sie dzis dowiedzialem, ze musze na ten caly tydzien jechac do Warszawy. Bardzo teges bo na barborke sie zalapie. Jesli byscie na jakies gokarty w tygodniu sie wybierali chetnie bym dojechal do Was i pojezdzil. Wogole mam straszny metlik w glowie, bo widze, ze w Wawie ten tydzien jest mocno napiety: Slomczyn, Barborka, itp. Jest kilka watkow na forum o roznych imprezach :mrgreen: Ogolnie prosba do Was, jesli bedzie jakies spotkanie i bylibyscie sklonni przygarnac krakusa to sie chetnie pisze, zwlaszcza na barborke chetnie bym sie wybral z ekipa Warszawska.

 

Pozdrowienia i mam nadzieje, ze uda mi sie z Wami spotkac.

 

Eee wydaje Ci się, tu się nic nie dzieje - no normalnie w tym tygodniu to nudy będą -nie przyjeżdżaj :mrgreen::mrgreen:

 

Albo kulkę dostaniesz na paitballu, albo ktoś cie objedzie na gokartach czy w Słomczynie - po ci to????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Wódka w knajpach droga, kawa nie dobra - bleeeee :mrgreen::mrgreen:

 

O qrka, ale nudy beda, dobrze, ze nie przyjechalem do Wawy w ramach urlopu, tylko pracowac, cale szczescie bo zanudzilbym sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...