Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq to moze byc jeszcze jakis szef nad Toba? :mrgreen: to Ty nie jestes szefem szefow :mrgreen: ojej ale pasztet :mrgreen:

 

No w Polsce żadnego szefa nie ma, ale gdzieś tam daleko siedzi taki, któremu raz na jakiś czas muszę opowiedzieć, jak mi idzie - nawet nie muszę mu się spowiadać z tego, co robię, bo nie jest ekspertem w mojej dziedzinie i jest moim szefem tylko organizacyjnie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam uwazam ze bylo super ! co jeczycie ? czego sie spodziwaliscie ? co ?ze wam jakas lala zrobi ...schabowego z kapusta.bylo super panowie,szkoda ze tak zadko... :(

 

gadasz tak, bo do Streeta nie dotarłeś... a dopiero tam było naprawdę fajnie :D żałuj

tak serio - mi się Rajd podobał... tyle, że jakoś dziwnie zakurzona potem byłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam uwazam ze bylo super ! co jeczycie ? czego sie spodziwaliscie ? co ?ze wam jakas lala zrobi ...schabowego z kapusta.bylo super panowie,szkoda ze tak zadko... :(

 

gadasz tak, bo do Streeta nie dotarłeś... a dopiero tam było naprawdę fajnie :D żałuj

tak serio - mi się Rajd podobał... tyle, że jakoś dziwnie zakurzona potem byłam...

 

hehe no ja tez jak murzyn wrocilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spocika dzieciaki - street byl duzo lepszy niz bemowo :D
Dzieki ze do mnie oddzwoniles ....

 

BTW dzisiaj ktos jeszcze nie wyjechal z W-wy a wybiera sie na OS ? Ja w ciagu 1-2 godzinki zamierzam wyjechac, moze ktoś się chce zaczepić ?

 

a dzwoniles do mnie ? jezeli tak to wielkie wielkie przepraszam :oops: bo niewidzialem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spocika dzieciaki - street byl duzo lepszy niz bemowo :D
Dzieki ze do mnie oddzwoniles ....

 

BTW dzisiaj ktos jeszcze nie wyjechal z W-wy a wybiera sie na OS ? Ja w ciagu 1-2 godzinki zamierzam wyjechac, moze ktoś się chce zaczepić ?

 

a dzwoniles do mnie ? jezeli tak to wielkie wielkie przepraszam :oops: bo niewidzialem :(

 

no dzwonilem do Cie i powiedziales ze jestes pod WP i ze zaraz oddzwonisz... ale nie będe przecież jęczał jak stara żona :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spocika dzieciaki - street byl duzo lepszy niz bemowo :D
Dzieki ze do mnie oddzwoniles ....

 

BTW dzisiaj ktos jeszcze nie wyjechal z W-wy a wybiera sie na OS ? Ja w ciagu 1-2 godzinki zamierzam wyjechac, moze ktoś się chce zaczepić ?

 

a dzwoniles do mnie ? jezeli tak to wielkie wielkie przepraszam :oops: bo niewidzialem :(

 

no dzwonilem do Cie i powiedziales ze jestes pod WP i ze zaraz oddzwonisz... ale nie będe przecież jęczał jak stara żona :mrgreen:

 

kolejny pretekst zeby zaczac brac lecytyne - kurna ale zakrecony bylem - sorry wielkie

tera mi gupio :oops:

 

poza tym w piatek Mati mnie zarazil chyba bo ledwo zyje - siedze pod koldra z glutem do pasa i z wielgasnym bolem gardla - ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w piątek 6.10 wieczorem w stolicy i chciałem się zapytać czy bedzie wtedy jakiś spot?

muszę się was poradzić panowie i dlatego zależy mi na spotkaniu z wami.

 

mysle ze cos mozna by zorganizowac - co Wy na to Dzieciaki Warszawiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w piątek 6.10 wieczorem w stolicy i chciałem się zapytać czy bedzie wtedy jakiś spot?

muszę się was poradzić panowie i dlatego zależy mi na spotkaniu z wami.

 

mysle ze cos mozna by zorganizowac - co Wy na to Dzieciaki Warszawiaki

ale to piatek wiec z piciem czy bez ?? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak jutro jeszcze bez picia bo koncze antybiotyk i odbijam w niedziele - bo ak jak Matiemu powiedzialem jak sie konczy antybiotyk to potem trzeba sie zdezynfekowac i zregenerowac :mrgreen:

 

wiec moze cos wymyslmy coby Lukciosti mnie pomyslal ze w wafce same gbury mieszkaja :mrgreen: przynajmniej musimy pozory stwarzac - moze na bardze sie umowimy - taki ostatni spocik barkowy dopo temperatura jeszcze na plusie jest ?

 

Lukcio - gdzie bedziesz wieczorem w piatek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...