Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

a tu żarty z ciebie. Smutne jest nie masz wiecej dystansu do siebie

 

Wiele żartów rozumiem, dystans do swojej osoby też mam. Chociażby na poprzednim spocie z uśmiechem podjechałem w gej-korner. Ale Maciek, wszystko ma swoje granice. I Twój tekst o moim przeprzyjeżdżaniu był żartem, który tą granicę przekroczył.

Jak pisałem wcześniej, każdemu mogą sie nie podobać i liczę się z tym. Tak samo było z niebieskimi, tez słyszałem wiele negatywnych opinii. I zupełnie nie o to chodzi. Nie podoba mi się jedynie forma Twojego wyrażenia opini. Bo zabrzmiało to tak, jakbyś mi napisał: Masz brzydkie felgi, spier&*#aj. Jeśli dalej tego nie rozumiesz to poproś kogoś, żeby Ci wytłumaczył, bo ja już nie wiem jak mam to inaczej napisać. Należy odróżniać wyrażanie opini od chamstwa.

 

że teraz boli -no cóż. Trzeba było się zastanowić przed malowaniem

 

i nic mnie nie boli, ani nie żałuję malowania. Mi się mega podoba, a kolor wywołuje skrajne opinie i o to chodziło. Tak samo jak z niebieskimi.

 

 

NIESTETY????

 

Niestety odnosiło się do absolutnego braku możliwości spełnienia Kasi prośby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor wywołuje skrajne opinie i o to chodziło
ja w bugu miałem zielone i też krzywo się na mnie patrzyli ;) i do Balck Scoobiego też planuję limonkowe takie jak ma dario007 w swoim bolidzie ;) choć na spocie zaprezentuję pewnie dopiero na wiosnę... Edytowane przez mrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na POM.

 

Ta partia mogłaby narobić sporo hałasu. :mrgreen:

Mam już nawet pierwsze hasło wyborcze: otworzyć tunnnnel!!!! :twisted:

Ja myślę, że można zamiast mostów nad wisłą, budować tunele.....

 

Oj lepiej ostrożnie z tymi tunelami... jeden chcieli zrobić no i zrobili... owszem jakaś dziura tam im wyszła :/

 

ale swoją drogą tunelu mi brakuje :( nie mam gdzie posłuchać tego pięknego dźwięku, choć ostatnio na dźwigowej nie było tak źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale swoją drogą tunelu mi brakuje

 

Pod starówką masz. Nie za długi ale daje radę. Polecam jechać od mostu w stronę pl. bankowego. Mniejsza szansa, że nam ktoś wyskoczy nagle (oddalamy się od przejścia i przystanków).

 

Wracając do domu, zawsze obieram tą trasę :)

Edytowane przez KALI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku smutne w tym wszystkim, że Ty piszesz o braku dystansu ciągnąc temat dalej. O gustach się nie dyskutuje - mi też mówili, że czerwony nie pasuje do Subaru a te felgi już w ogóle. Mi się podoba i tyle.

W tym konkretnym przypadku powiedziałeś co miałeś do powiedzenia "Szyderco" a Kali się uniósł więc po co kontynuujesz?? Bo na spocie ja Ci osobiście sprejem pomaluje felgi abyś czasami wyluzował... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek upuść ciśnienia bo chyba za ostro idziesz :-P

 

Kali - niebieskie fajniejsze ale te też oblecą - przynajmniej inne niż wszystkie choć mówię - kolor mało zdecydowany - blackdogwwl walnął fajniejszy (kradnąć mi pomysł z głowy na 3ci komplet). Sam mam pomarańczowe i ogólnie uważam, że trzeba coś wesołego rzucić na auto a felga sie do tego super nadaje. A najlepiej pójśc po bandzie jak czerwone Burasu czy Paździerz Mikkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...