Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Moje uszanowanie Państwu... :razz:

dobra a teraz bez bzdetów...

Kaczor zaproponował spota na galerii w czwartek wieczorem ok 20 ja jestem za i zapraszamy na spota Was szanowni forumowicze

( dobra neandertal chce się pochwalić lampami ) no i zamszowozik ma nowe kapcie :mrgreen:

 

wracając do tematu... Spot w czwartek o 20:00 na galerii :cool:

 

Bimber ty tania nalewko aż chyba na czwartek zdejme te całą elektrownię co byś sie nie czepiał, ty to jednak zakała narodu jesteś :razz:

 

klucha się odezwała :mrgreen::mrgreen: Wojtek jedyne co możesz ściągnąć to majtki (oby nie...) i zapierniczać na odkurzaczu po hali odlotów na lotnisku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber jednak ty to cham jesteś, nie zaniżaj poziomu intelektualnego, zachowuj się :razz: :twisted::mrgreen:

 

 

masz racje patafianie...zniżając się do twojego poziomu robie błąd za co wszystkich czytających serdecznie przepraszam

niestety ewolucja co jakiś czas popełnia błąd i tak jest w tym wypadku... przez przypadek się pojawił i nawiedza normalnych spokojnych ludzi( siebie i szanownych forumowiczów mam na myśli oczywiście )... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RallySprint zaliczony, w związku z tym czas na podziękowania:

 

1. Adze za genialne pilotowanie.

2. Dyrektorowi i Dyrektorowej za rady, zdjęcia, pomoc i wspólną zabawę.

3. Jurkowi P. za zagrzewanie do walki i cenne uwagi.

4. Wiernym kibicom, czyli Vero, Maćkowi i Agnieszce oraz Kenowi - bez Was nie byłoby tak fajnie

5. Matiemu za kask dla Agi

 

Wyników jeszcze nie znam ale było dobrze, wiem że był chyba najlepszy czas na którejś próbie. Gorzej wspominam spotkanie z ławką na czwartej próbie, na szczęście straty okazały się duuuuuużo mniejsze niż na to wskazywały odgłosy i uciekający spłoszeni kibice. Mimo to nastroje mamy świetne, klimat był bardzo fajny i ludzie bardzo sympatyczni. Czekamy na kolejne starty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co napisał Blue obydwoma łapkami. Było rewelacyjnie!

A na kibicowanie i okrzyki GO BLUE, GO! zawsze możecie liczyć :mrgreen:

 

Dziękuję za wożenie moich czterech liter, a Marcinowi (Kenowi) dodatkowo za radę odnośnie mojego przyszłego środka transportu - wzbudziłeś wątpliwości, mam o czym myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano zaliczony, i jak zwykle udany, chociaz jakos dzisiaj bylo mocno bogato :) ale co raz sie zyje :) mimo 39 zalog na starcie organozacja szybka i sprawna zreszta jak zawsze w AKC !!! no i ta mega atmosferka, ktora uwielbiam na ich imprezach.

Wilekie YO

1. Adze za genialne pilotowanie Bleu. ( inaczej by w droge nie trafil i slupki pozabieral do domu :)

2. tralalalala

3. Jurkowi P. za zagrzewanie do walki i cenne uwagi, jak zawsze trafne i podtrzymujace na duchu, nastepnym razem mam nadzieje zobaczyc cie na starcie.

4. Wiernym kibicom, czyli Vero, Maćkowi i Agnieszce oraz Kenowi - bez Was nie byłoby tak fajnie, ( bez takich kibicow nigdy nie jest fajnie, no zrobilo sie tak forumowo na RS :))

 

Skoro takie imprezy sa raz na 2 tygodnie, to kolejna mozliwosc na male forumowe spotkania, bo ostatnio subki mocna ekipa tam witaja i oby tak dalej :) do zobaczenia.

 

PS. wiecej na forum AKC www.ak-centrum.pl/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue wielkie graty 3 miejsce w generalce, no i oczywiscie 1 w klasie,

 

Bardzo dziękuję, wiem że mogło być lepiej - ten Titanic gdzieś zgarnął dwa razy słupki :mrgreen: Ale Ty justynką też fajne czasy kręciłeś!

 

Martwi mnie to że nie będę mógł wystartować w trzech kolejnych - akurat będę w te wszystkie wtorki w delegacji :cry:

 

Vert, mój chyba gorzej wygląda ale niespecjalnie mi to przeszkadza :)

 

ktoś się pisze na jutro??

czy tylko ja z włochatym ryjem będziemy o 20 na galerii?

 

Na 99% jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue wielkie graty 3 miejsce w generalce, no i oczywiscie 1 w klasie,

 

Bardzo dziękuję, wiem że mogło być lepiej - ten Titanic gdzieś zgarnął dwa razy słupki :mrgreen: Ale Ty justynką też fajne czasy kręciłeś!

 

Martwi mnie to że nie będę mógł wystartować w trzech kolejnych - akurat będę w te wszystkie wtorki w delegacji :cry:

 

Vert, mój chyba gorzej wygląda ale niespecjalnie mi to przeszkadza :)

 

ktoś się pisze na jutro??

czy tylko ja z włochatym ryjem będziemy o 20 na galerii?

 

Na 99% jesteśmy.

 

no to super.bo ja myslalem ze jak ryska ci sie pojawi to: ola boga

 

ale te rally sprinty to do kjs nie zaliczane.wiesz o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super.bo ja myslalem ze jak ryska ci sie pojawi to: ola boga

 

No co Ty, zderzak to normalna część eksploatacyjna. W dodatku nie ma co jej naprawiać bo i tak się zaraz porysuje ;)

 

ale te rally sprinty to do kjs nie zaliczane.wiesz o tym ?

 

Wiem, ale zabawa jest przednia. Poza tym jest to jakiś wstęp dla Agi do pilotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.....a czemu ja mieszkam w tej dziurze, wszędzie mam daleko, a tu nic sie nie dzieje :!:

Blue gratulacje, jak tak dalej pójdzie to sie boję co bedzie na następnym Ułężu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS to powiedzmy taki maly trening, po za tym lepiej napadac bokami na zamknietym terenie niz na ulicy :) Blue zbierasz pkt. do licencji ??

Faktycznie gdyby nie te 2 slupki bylo by 1 place, ale ja tez jeden "zjadlem"

nastepny kajtek w AKC dopiero ok 30 marca :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.....a czemu ja mieszkam w tej dziurze, wszędzie mam daleko, a tu nic sie nie dzieje :!:

Blue gratulacje, jak tak dalej pójdzie to sie boję co bedzie na następnym Ułężu :!:

 

Carfit moge ci wynajac domek na wsi kolo mnie :mrgreen: tanio :mrgreen:

 

no a w planach kupimy gospodarstwo w ulezu obok lotniska :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...