Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, których juz znam z opowieści mniej lub bardziej..mam nadzieję, że niedługo osobiście będę mogła skonfrontować bajki bimbra z rzeczywistością i uczestniczyć w jednym z tych słynnych spotów :wink:

 

nie pisz ze na jednym bo masz być po prostu na spotach :razz: a bajki...ja byłem dla ludziów łagodny :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najpierw powinniśmy rozliczyć się z rachunku w Championsie, dotyczy tych co wtedy byli. Wpisujcie się sami na listę.(już od miesiąca nie możemy się rozliczyć z Blue)

Z tym rachunkiem to jest wielki obciach :evil:

 

LISTA.

1. Hogi

2. vero

3. MIKKI

4. adamusmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niestety mnie tam z Wami nie było, ale z listy nie mam zamiaru się wypisywać.

Uważam, że rachunki powinny zostać zsumowane, a do listy dopisać się każdy, kto się czuje związany z bracią forumsubaru.

Niech pajacyk/i mają prezent, a co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, których juz znam z opowieści mniej lub bardziej..mam nadzieję, że niedługo osobiście będę mogła skonfrontować bajki bimbra z rzeczywistością i uczestniczyć w jednym z tych słynnych spotów :wink:

Sorki. Burak ze mnie.

Witamy!

No właśnie. Kiedy jakieś spociwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niestety mnie tam z Wami nie było, ale z listy nie mam zamiaru się wypisywać.

Uważam, że rachunki powinny zostać zsumowane, a do listy dopisać się każdy, kto się czuje związany z bracią forumsubaru.

Niech pajacyk/i mają prezent, a co...

 

 

 

sorry ale troche chyba przesadziłes mikki a co to pomoc dla powodzian?, jezeli dana osoba jest rozliczona to czemu ma sie dokladac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale troche chyba przesadziłes mikki a co to pomoc dla powodzian?, jezeli dana osoba jest rozliczona to czemu ma sie dokladac?

 

problem w tym że zgodnie z twoim podejściem wszyscy się rozliczyli, a ci co zostawili to ich dalej nie ma. Więc jesteśmy w punkcie wyjścia czyli dalej nikt nie odda bo przecież każdy zapłacił.

 

Co do listy to hogi Niuńka dopisz choć jak sam mówi nic nie pił ani nie jadł z rachunków które zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Dyskusja obawiam się prowadzi donikąd, a ja już pogodziłem się ze stratą kasy. Jeżeli zdecydujecie się na składkę (Nawet Ci którzy zapłacili) to będzie mi bardzo miło. Jeżeli nie, to nie mam do nikogo pretensji - pozostaje tylko na przyszłość płacić na indywidualnym rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ PW poszło

 

Az rozleciało się łożysko w lewym tylnym kole i jest parę innych tematów do zrobiebia ale to ser Kiszka wie najlepiej co trzeba zrobić :mrgreen:

 

Adamus-> PW

 

Blue na mnie możesz liczyć nawet pod wodą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że zgodnie z twoim podejściem wszyscy się rozliczyli, a ci co zostawili to ich dalej nie ma

Nie było mnie, nie wiem jak wyglądała kwestia zamawiania i gry w bilarda itd. Domyslam się, że każdemu wydawało się, że jest kwita, bo "właściwie to w bilarda nie grał". :wink: Znam to z doświadczenia z różnych wypadów (nie z forum). :roll:

 

Pozostaje kwestia zagubionej karty, to jest bardziej bolesne, bo ktoś komu się ufało więc wpuściło do domu na dodatek by sie wspólnie BAWIĆ wykręcił taki numer. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie, nie wiem jak wyglądała kwestia zamawiania i gry w bilarda itd. Domyslam się, że każdemu wydawało się, że jest kwita, bo "właściwie to w bilarda nie grał". Znam to z doświadczenia z różnych wypadów (nie z forum).

 

Tam nie tylko chodzi o bilard ale i o pasze oraz picie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakos dziwnym trafem omijaly te spoty na ktorych cos sie dzialo niedobrego. Moze karta po prostu gdzies wypadla, bo to juz bylby szczyt szczytow zeby wlasnego forumowicza ... ech... niechce mi sie nawet konczyc tej mysli. I faktycznie jedyna rada na przyszlosc przy takich zabawach to kazdy placi za siebie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nieteges sprawa z ta karta i nieuregulowanym jeszcze ( :!: ) rachunkiem :sad: .

 

Jezeli zdecydujecie sie na opcje 'zrzuty' uczestnikow warszawskich spotow, to oczywiscie dopiszcie mnie do listy! (Mnie nie bylo na zadnej ze wspominanych dwoch imprez. Ale na ostatnia bardzo chcialam przyjsc, tylko nie moglam, wiec to tak jakbym tam 'duchem' byla, no nie? :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...