Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Był ktoś? Byłem po 21 i pusto...

 

Byłem o 20:00 i do 20:20 jeździłem góra dół po całym parkingu myśląc, że to nie to miejsce, ale nigdzie nie spotkałem chociażby dwóch Subaru w jednym miejscu... Czyżby frekwencja nie dopisała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę Gal Mok nie wszystkim pasi.... może następnym razem coś w Centrum sobie wymyślimy? Nie wiem... Może Arkadia? Może McD na wylocie na Gdańsk (tam jest sprwadzone że do poźna można siedzieć i jest pusto). Uprzedzam - TAK!!! Mam bliżej :) ale do Arkadii połowa drogi co do GalMoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie zawsze zawitać na parkingu podziemnym Tesco Gocław. Część spotów z narodowego przeniosła się właśnie tam. Za miesiąc z dużym prawdopodobieństwem most zostanie otworzony więc i dojazd z zachodniej części Warszawy nie będzie problematyczny. Poza tym na tym parkingu można przebywać bez obawy o późną porę, a na dole jest całkiem ciepło i przyjemnie. Cały zeszły sezon zimowy tam przesiedziałem i nigdy nie narzekał na warunki tam panujące, przy okazji zdarza się parę fajnych perełek motoryzacyjnych trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesco gocław jest ok latam tam na zakupy wiec widuje czasem niezłe furki na spocie innych marek natomiast od siebie dorzuce kerfur targowek sama gora mega fajny plac latarnie swieca porzadnie i do bardzo pozna mozna spokonie pogadac oni sa tam tez prZyzwyczajeni do spotiw bo w piatki smiga tam sporo klasyków z cultstyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...