Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem do jakiego klubu kolega wcześniej należał ale u nas nie o to chodzi.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Biedni ci nowi.... :roll:

 

 

Faktem jest że Forester był chyba w 2004 czy 2005r w USA - "Lesbians i Gays Car of the Year"

 

Dobrze że ja mam 2003 :]

 

Pytanko czy koledzy od Forków się jutro w galerii pojawiają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali - no weź ty się zachowuj - co sobie chłopak pomyśli

 

Prosze się nie doszukiwać złośliwości. Lista po to, żeby był obraz sytuacji jasny. Gdybym był w Warszawie w piątek to chętnie bym się poznał.

 

Ale żeś się nawalił w Capitolu w piątek

 

:mrgreen:

16577_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wektor X

 

To ja chyba jestem dinozaurem, bo niezle pamietam ten "lokal" :wink:

 

A spotkanie tradycyjnie na ostatnim piętrze (czyli na dachu) Galerii Mokotów (chyba, że pada, to wtedy przedostatni poziom, tuż przy zjeździe na dół), Zapraszamy od 19:30. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem dinozaurem, bo niezle pamietam ten "lokal" :wink:

 

Szymon, a ile to już lat minęło jak go zlikwidowali? 9? 10? :( Imprezy w czwartki były tam naprawdę fajne. Zresztą tak samo jak niedzielne i poniedziałkowe w "Parku". :)

 

A spotkanie tradycyjnie na ostatnim piętrze (czyli na dachu) Galerii Mokotów (chyba, że pada, to wtedy przedostatni poziom, tuż przy zjeździe na dół), Zapraszamy od 19:30. 8)

 

Najlepiej jakby ktoś mi podesłał na pw nr kom w razie gdyby coś się wysypało, albo zabłądziłbym w waszych objazdach. Podobno masakra. :mrgreen:

 

P.S. Moja kobieta chce podjechać w dzień na zakupy. Orientujecie się gdzie obecnie stacjonują kupcy z KDT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem dinozaurem, bo niezle pamietam ten "lokal" :wink:

 

Szymon, a ile to już lat minęło jak go zlikwidowali? 9? 10? :( Imprezy w czwartki były tam naprawdę fajne. Zresztą tak samo jak niedzielne i poniedziałkowe w "Parku". :)

 

A spotkanie tradycyjnie na ostatnim piętrze (czyli na dachu) Galerii Mokotów (chyba, że pada, to wtedy przedostatni poziom, tuż przy zjeździe na dół), Zapraszamy od 19:30. 8)

 

Najlepiej jakby ktoś mi podesłał na pw nr kom w razie gdyby coś się wysypało, albo zabłądziłbym w waszych objazdach. Podobno masakra. :mrgreen:

 

P.S. Moja kobieta chce podjechać w dzień na zakupy. Orientujecie się gdzie obecnie stacjonują kupcy z KDT?

 

Podobno mieli być na Marywilskiej, ale jest ich tam niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny się spotkać?

 

Ja niestety nie odpadam, bo wyjeżdżam na weekend ale proponuję listę:

 

1. KALI - nie

2.

3.

 

 

Kali - no weź ty się zachowuj - co sobie chłopak pomyśli

 

PS> Ale żeś się nawalił w Capitolu w piątek :shock:

 

Kali - czemu nie dodałeś mnie do listy osób na nie, przecież jedziemy razem

 

maciekSubru a Ty też byłeś w Capitolu bo jeśli się widzieliśmy i gadaliśmy coś to wszystko co złe to żartowałem... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dobry balet był...dziś na zdjęciach się okazało ;D

 

-- Śr wrz 05, 2012 9:47 pm --

 

Czy może ktoś zabrać Techa na spota, muszę wykasować CHECK po obstawie Harvesterów ?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,też bym się pokazał swoim nowym cackiem :D ,ale dopiero od przyszłego tygodnia będę bardziej luzny więc chętnie podjadę jak coś się wyklaruje.

 

To ja się za Ciebie pochwalę. :-)

 

20120831121.jpg

 

Będzie Polonez na spocie :?: :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać jak będziesz wolny w piątek, o 16 kończę pracę...

 

Daj do siebie jakiś namiar. :)

 

Podobno mieli być na Marywilskiej, ale jest ich tam niewiele.

 

Dzięki. :)

 

Przywieź Ją do Galerii, na pewno nie będzie żałowała, choć nie wiem czy Twoja karta płatnicza to wytrzyma :wink:

 

Jak jesteś po południowo-zachodniej stronie Wisły, to nie ma aż takich problemów z dojazdami....

 

Jakoś poradzimy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za nowy zwyczaj robienia listy nieobecności.

 

Lista ta informuje zainteresowanych o tym kto będzie, a kogo nie będzie. Ukazuje te informacje w sposób klarowny, przejrzysty, a dodatkowo zapobiega zaśmiecaniu wątku bezsensownymi pytaniami.

 

Przykład bezsensownego pytania, którego lista pozwala uniknąć, wprowadzając porządek w wątku:

 

Czy Kali będzie w piątek? lub Wybierasz się Junior?

 

Wystarczy jeden rzut oka na listę i bez zadawania pytań rozwiewane są wszelkie wątpliwości.

 

 

Mam nadzieję, że udzieliłem Ci satysfakcjonującej odpowiedzi na nurtujące Cie pytanie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...