Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Lista ta informuje zainteresowanych o tym kto będzie, a kogo nie będzie. Ukazuje te informacje w sposób klarowny, przejrzysty, a dodatkowo zapobiega zaśmiecaniu wątku bezsensownymi pytaniami.

 

Przykład bezsensownego pytania, którego lista pozwala uniknąć, wprowadzając porządek w wątku:

 

Czy Kali będzie w piątek? lub Wybierasz się Junior?

 

Wystarczy jeden rzut oka na listę i bez zadawania pytań rozwiewane są wszelkie wątpliwości.

 

 

Mam nadzieję, że udzieliłem Ci satysfakcjonującej odpowiedzi na nurtujące Cie pytanie.

 

Zwróciłbym raczej uwagę na inny negatywny wydźwięk takiej listy: :evil:

Oprócz informacji kto nie będzie, nakręca negatywne emocje - może zniechęcać do aktywności i przybycia niezdecydowanych. :oops:

Jeżeli osiągnie powyżej 4-6 osób będzie wygląć niesympatycznie. :evil:

Jeżeli jakiś nowy forumowicz zajrzy na nasz wątek - co sobie pomyśłi - wariaci- pisza kogo nie będzie :shock:

I tak dalej, i temu podobnie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ale może podjadę Espero

To może i mi się uda.

 

Będzie więcej dziadków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się przenieść na Młociny, polać drwa benzyną i zrobić ognisko ;)

 

Przy czym mój udział w tym planie kończy się na propozycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się przenieść na Młociny, polać drwa benzyną i zrobić ognisko ;)

 

Przy czym mój udział w tym planie kończy się na propozycji ;)

 

Jest taka knajpka "Przystanek Młociny" tylko że w piątek mają ogladanie meczu więc bedzie tłok

Dzwoniłem i dziś będzie raczej pusto z tego co właściciel mówił mają piwo i drobiazgi typu czipsy pierogi tosty kawa napoje alkofree i inne :)

Jeśli nie dziś to może za tydzień można by się było wybrać na te młociny ?????????

 

http://www.facebook.com/PrzystanekMlociny

 

Mają rzutnik można by było puścić jakies filmiki forumowe np

 

http://www.youtube.com/watch?v=tQlcHQyS7Wg

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakiś nowy forumowicz zajrzy na nasz wątek - co sobie pomyśłi - wariaci- pisza kogo nie będzie

 

Jakbyś się tym przejmował :mrgreen:

 

Oprócz informacji kto nie będzie, nakręca negatywne emocje - może zniechęcać do aktywności i przybycia niezdecydowanych

 

Tutaj faktycznie musze się z Tobą, drogi Macieju, zgodzić dlatego proponuję o dopisanie się do listy osób, które wyrażają chęć i dysponują czasem, aby wziąć udział w piątkowym wydarzeniu, jakim niewątpliwie jest przyjazd kolegi z daleka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to peszek...Panom niebieskim się mój dowód spodobał to postanowili go zatrzymać sobie ;D

 

Generalnie akcja była taka że chciałem ich przechytrzyć i jak miły pan w czapce powiedział proszę wciskać gaz do 7 tysięcy i odpuszczać a drugi miły Pan w czapce akurat musiał sobie iść to ja se wcisłem do 4300 - 4800 RPM ale i tak pokazało 117 dB ;/ a norma 93 dB więc sztuczka tym razem się nie udała :twisted::mrgreen:

 

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w Glamokową wyminę BOV na DV 8) :lol: 8) natomiast CI którzy zabierali tylko powietrze :roll: i odbierali ostatki resztki chęci swoimi przewspaniałymi żarcikami i mądrościami :twisted::twisted::twisted: pamiętają że przyjdzie kryska na matyska :twisted::P:twisted::P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyj to był ku#$* pomysł, żeby tam dziś jechać :?: :x

Maćkasubru :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Mnie tam ktoś namówił ;)

 

-- 6 wrz 2012, o 22:51 --

 

A to peszek...Panom niebieskim się mój dowód spodobał to postanowili go zatrzymać sobie ;D

 

Generalnie akcja była taka że chciałem ich przechytrzyć i jak miły pan w czapce powiedział proszę wciskać gaz do 7 tysięcy i odpuszczać a drugi miły Pan w czapce akurat musiał sobie iść to ja se wcisłem do 4300 - 4800 RPM ale i tak pokazało 117 dB ;/ a norma 93 dB więc sztuczka tym razem się nie udała :twisted::mrgreen:

 

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w Glamokową wyminę BOV na DV 8) :lol: 8) natomiast CI którzy zabierali tylko powietrze :roll: i odbierali ostatki resztki chęci swoimi przewspaniałymi żarcikami i mądrościami :twisted::twisted::twisted: pamiętają że przyjdzie kryska na matyska :twisted::P:twisted::P

 

Pozdro

 

Ty! Ale oni chyba nie sprawdzają na takich obrotach ;/ Kiedyś słyszałem, że na 3500Rpm :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty! Ale oni chyba nie sprawdzają na takich obrotach ;/ Kiedyś słyszałem, że na 3500Rpm

A ja wiem, że są normy regulujące sposób pomiarów głośności.

To co robi policja nie ma z tymi normami nic wspólnego.

Jedyne co się zgadza, to urządzenie do pomiaru, a reszta jest kompletnie niezgodnie z normą.

 

Tylko z tą wiedzą, to można sobie w takiej sytuacji niewiele zrobić, bo kopać się z koniem ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru_Forester napisał(a):

Czyj to był ku#$* pomysł, żeby tam dziś jechać :?: :x

 

Maćkasubru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mnie tam ktoś namówił ;)

 

POMysł był mój, nie spodziewałem się niebieskich, dawno ich tam w takiej liczbie nie było. Po tym jak odjechaliście próbowałem pojechać przez pola, ale i tam blokowali, więc pojechałem w końcu tak jak i Wy. :mrgreen:

 

Juniorex, nie martw się, ryfy się każdemu czasem zdarzają, dziś padło na Ciebie... No i zajebista szkoda, że tak późno do Ciebie podszedłem, bo podejrzewam, że moje negocjacje lepiej by się dla Ciebie skończyły a tak już było wypisane i druk ścisłego zarachowania, więc kaplica... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich osobistych doświadczeń, ośmielam się stwierdzić, że panowie policjanci kierując sie czystą zawistną zazdrością lubią pożerać dowody subaret :D

Działają trochę jak potwór Danio :)

 

Swoją drogą, Simon żyjesz ty ?!

 

Spot zacny milordy, wir w baku szał ciał i w ogóle :) do przyszłego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...