Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

A Carfit poratowal skrzynka z WRX 2005, a tacy jedni z Mysiadla mi to wtargaja do zlomka :mrgreen:

 

Mam chytry plan zostawic stara skrzynie z poloskami w rozliczeniu, coby pokrylo mi to wieksza czesc kosztow robocizny :cool:

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ja powiem Twojej żonie jak o niej mówisz przy znajomych :mrgreen:

 

 

hahahahah dobre "żonie" :mrgreen::twisted: najpierw kucie GT potem pierścionek :mrgreen::P

 

Cóż za misterny plan Watsonie :mrgreen:

 

A czy szanowna połowica jest świadoma, że oczekiwanie na ten moment będzie długie ? :P:P:P

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, może i ja bym w końcu wpadł i się z Państwem poznał...tylko trochę się wstydzę, bo blacharsko GT jeszcze nie ogarnięty :oops:

 

Ja byłam pierwszy raz tydzień temu i nie wyobrażam sobie czwartku bez spota już :mrgreen:

Tylko kto będzie za Nas malować i odnawiać w tym czasie??

Ktoś chętny na charytatywne gruntowanie, malowanie i takie tam :?: :?: :)

 

Albi,
Dzioba - jak to się objawia?
trzeba przylozyc voltomierz i dodac gazu do +-3krpm jesli pokaze wiecej niz 14' date='5V to to trzeba sie pochylic nad problemem. Po jakims czasie scianki akumulatora zrobią się nieco obłe
kontrolkę airbagów , nie działają grzane tyłki (oba).
to wszystko jest na jednej z tym ze nie wiem gdzie ona jest w forku

 

No to nie obejdzie się bez ''Pana Henia''.

Musimy podjechać do warsztatu, bo aktualnie padła już nawet ta ''stara'' z zapasu.. więc raczej coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, może i ja bym w końcu wpadł i się z Państwem poznał...tylko trochę się wstydzę, bo blacharsko GT jeszcze nie ogarnięty :oops:

 

Przy Alfiarzach obok nie będziesz się miał czego wstydzić. Im aut ubywa z każdym spotem :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, może i ja bym w końcu wpadł i się z Państwem poznał...tylko trochę się wstydzę, bo blacharsko GT jeszcze nie ogarnięty :oops:

 

Przy Alfiarzach obok nie będziesz się miał czego wstydzić. Im aut ubywa z każdym spotem :mrgreen: .

 

Nawet dźwig ostatnio ściągnęli do podnoszenia aut na ostatnie piętro ze spychaniem na dół poczekali

aż się ulotniliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianwwa napisał(a):

kurcze, może i ja bym w końcu wpadł i się z Państwem poznał...tylko trochę się wstydzę, bo blacharsko GT jeszcze nie ogarnięty

 

 

Ja byłam pierwszy raz tydzień temu i nie wyobrażam sobie czwartku bez spota już

Tylko kto będzie za Nas malować i odnawiać w tym czasie??

Ktoś chętny na charytatywne gruntowanie, malowanie i takie tam

 

Przy Alfiarzach obok nie będziesz się miał czego wstydzić. Im aut ubywa z każdym spotem .

 

 

:lol: uwielbiam to forum...chyba przyjadę. Rozumiem, że mam się kierować tam gdzie słychać bulgot :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...