Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Podbiję, bo tamtej strony już nikt nie przeczyta:

 

PYTANIE:

Ma ktoś w Warszawie lub okolicach pożyczyć całe kolumny amortyzatorów (najlepiej jeden przód i jeden tył) do Imprezy do 2000 lub 2002 roku?

Schemat wypożyczenia:

Przyjadę

Zabiorę

Przymierzę

Oddam

Napoję

 

Co do czwartku, to też się może pojawię wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio odkryłem super miejsce na spotkanko forumowe, a konkretnie otworzył się nowy tor katingowy z gokartami 270cm3 i 10 KM przy Jagiellońskiej . Przed torem jest spory plac a przy okazji teraz mają fajną promocje 2 jazdy w cenie jednej wiec możnaby i tam sprawdzić umiejętności. www.f1k.pl Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spota proponuję w czwartek - tgz

Łee... Ja myślałem, że dzisiaj będzie ;p Trudno. Mówisz, że na Cargo chcesz lecieć :mrgreen:

 

-- 11 kwi 2012, o 14:52 --

 

Ja tam dzisiaj podjadę przynajmniej do siebie do roboty. Jak ktoś będzie chciał się spotkać bo mu się nudzi w domu to dzwonić 504738242 :)bo o 19tej będę na Wilczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisiaj podjadę przynajmniej do siebie do roboty. Jak ktoś będzie chciał się spotkać bo mu się nudzi w domu to dzwonić 504738242 bo o 19tej będę na Wilczej

 

Jak załatwisz zniżkę na paliwo to możemy robić nocne spoty na Bliskiej na Wilczej :mrgreen:

Ale tam nie ma 98 :roll: ;)

Będziemy kupować taniej 95 i odsprzedawać dalej z zyskiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko,

Jutro o 16:00 na Placu 3 Krzyży w Warszawie jest ślub znajomego... wiozę młodą parę, zapraszam chętnych do dołączenia się do przejazdu, jest szansa że butla na wieczór wpadnie;D

 

na daną chwilę będę ja i KaLi i jakieś dwie BMW ehheh ale nie wiem co to za goście, a i kolega TT RS ;D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...