Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

[

Z tego co pamietam, to Kraków strasznie kozaczył spotami. :twisted: :wink: :P

 

 

Nie żebym sie licytował, ale Kraków jako jedyny może się wylegitymować regularnością spotów od ....ho ho i jeszcze troche :wink: U Was coś przez dłuuuugi czas zastój był :wink: Jeszcze Wam Kraków pokaże na Plejadach :twisted::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Możemy ponegocjować... ;-)

 

Ale przecież Ty nie lubisz WRX'ów więc Ci swojego nie dam :twisted:

 

Będę wracał z wakacji (nie było połączenia do Warszawy) w towarzystwie żony i córci i na razie wygrywa opcja "teść po nas przyjedzie samochodem szanownej małżonki" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Ty nie lubisz WRX'ów więc Ci swojego nie dam

 

Ehmm... skąd taka koncepcja że ich nie lubię???

 

 

Będę wracał z wakacji (nie było połączenia do Warszawy) w towarzystwie żony i córci i na razie wygrywa opcja "teść po nas przyjedzie samochodem szanownej małżonki"

 

Moim to raczej odpada bo byście mieli dość po 20km, ale w sumie przeprowadzalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Ty nie lubisz WRX'ów więc Ci swojego nie dam

 

Ehmm... skąd taka koncepcja że ich nie lubię???

Bo jak zadałem rok temu pierwszego posta na tym forum chwaląc się, że kupuję WRX'a to odpisałeś "nigdy bym WRX'a nie kupił" - pamiętliwa bestia ze mnie :)

No i jeszcze ten naleśnik... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak zadałem rok temu pierwszego posta na tym forum chwaląc się, że kupuję WRX'a to odpisałeś "nigdy bym WRX'a nie kupił" - pamiętliwa bestia ze mnie

No i jeszcze ten naleśnik...

 

Nie kupiłbym, ale to jest bardzo fajne auto z wielu względów. Dla kogoś z rodziną kto chce szybkie auto i nie może/nie chce z jakiegoś powodu STi to czemu nie. Ja jestem torchę odmiennym przypadkiem jak zauważyłeś.

 

Naleśnika ze środka nie widać. Dla nei zawsze w aucie najważniejsze jest to co widzę przed sobą jak siedzę za kieryką, reszta to szczegóły. jakby coś jeźdizło jak STI i wyglądało jak Multipla to bym to przebolał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do STi jeszcze dorosnę - na 100% biały będzie

 

MAsz u mnie PLUSA :-D

 

WRX'a traktuję jako auto uniwersalne - wakacje rodzinne, codziennie do pracy, jak diabeł wstąpi to coś wiecej o ile klepka strachu pozwoli itp.

EOT bo za bardzo odbiegliśmy od tematu topicu

 

I do tego go zrobili...

 

 

OK EOT,jak coś to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne auta szczerze mówiąc troche mi się przejadły, srebrne cztery koła stoja na kazdym rogu, mój ojciec niefortunnie tez ma srebrnego (a nie chciał...) więc mi sie opatrzyły. Grafitowe powiedzmy OK. :wink:

 

Co do Imprez to oczywiście niebieska jest piękna, ale też juz ich duzo. :P Pewnie kupiłbym sobie białą albo czarną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...