Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem pozwolicie, że zaproponuję następujący układ piątkowego spota

1.19.00 spotkanie w McD przy skrzyżowaniu Lazurowej i Górczewskiej (tam jest więcej miejsca)

2. 20.00 lub parę minut po przejazd do knajpy na Chomiczówce.

3. 22.00 delegacja wyjeżdża po Dicka Wredniaka.

4. Prawdopodobnie około 23.00 powrót delegacji "odbierającej" i huczne powitanie.

5.??.?? Odwiezienie Przemeq-u ( :mrgreen: ) na Pragie.

6. Minutę później - ukradkowe podglądanie czułości które będą sobie serwowali Przemeq i Blue Belle po tak długiej rozłące.

7. 9 miesięcy później pozbawiam ich praw rodzicielskich i biorę w posiadanie Owoc ich związku (zapisywać się bo mogą być bliźniaki :wink: )

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jak Wam się podoba taki plan? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sugeruję spotkanie o 21:30 w Mc'D Al.Krakowska/17 Stycznia - też tam jest dużo miejsca :)

O 22:15 wyruszamy na lotnisko, gdzie jadąc kolumną zataczamy kręgi (okrążenia) po wiaduktach za każdym razem przejeźdzając co chwila przed wyjściem z przylotów.

Część okrążenia przebiega pod dachem więc roary powinny być fajne :D .

Kto pierwszy upoluje i pojmie Przemq'a wychodzącego z hali to wygrywa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja sugeruję spotkanie o 21:30 w Mc'D Al.Krakowska/17 Stycznia

 

A co ja będę robił do tego czasu-żona kazała mi znikać o 18.30 najpóźniej. :(

Jedziesz trenować latać bokami na jakimś placu ośnieżonym :twisted::twisted:

 

Ja również się pojawie, wprawdzie dopiero kolo 22 w okolicach lotniska, bo trzeba dbać o płeć piękną i pokazywać że człowiek się stara dla niej, a nie człowiek myśli tylko o tym co zrobić aby mu przybyło trochę kucy pod maską, i aby polatać gdzieś bokiem :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz trenować latać bokami na jakimś placu ośnieżonym

 

 

Pokaż mi takie miejsce w Wawie.

 

 

Ja mam zajęcia do 18:15. Możemy się potem ustawić gdzieś i posnuc opowieści dziwnej treści... albo najechać Dżanka.., albo ... albo nie wiem..

 

Załatwione. Najeżdżamy Janka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Ja mam zajęcia do 18:15. Możemy się potem ustawić gdzieś i posnuc opowieści dziwnej treści... albo najechać Dżanka.., albo ... albo nie wiem..

 

 

Załatwione. Najeżdżamy Janka?

 

Może być zły... nie wiem... ja mam do niego w ogóle sprawę, moze znajdzie chwilkę żeby zajrzec pod Cossiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Może być zły... nie wiem... ja mam do niego w ogóle sprawę, moze znajdzie chwilkę żeby zajrzec pod Cossiego?

 

 

To posiedzimy chwilę i coś się wymyśli.

 

Masz jakiś sposób na Dżanka? Potrzebuję kilka drobiazgów zrobić pilnie ale niezbyt długotrwałych - godzinka, coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś sposób na Dżanka? Potrzebuję kilka drobiazgów zrobić pilnie ale niezbyt długotrwałych - godzinka, coś takiego.

 

Łamanie kołem, rozciąganie przez czwórkę koni, przypalanie ogniem, akumulator na j..a, ołowki między palce - do wyboru do koloru :mrgreen:

 

KWIATEK zawsze możesz nas zaprosić na jakiś browarek, uwież nie bedziesz się nudził

 

A dużo Was? Da się zrobić. Puść mi swój numer telefonu na pw to w piątek się zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...