Skocz do zawartości

Inna Pasja


Kogut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Nie znalazłem takiego wątku więc pisze...jeżeli był to proszę o zrobienie porządku z tym wątkiem

Jaka jest wasza pasja (poza SUBARU bo to oczywiste) Wklejajcie zdjęcia:)

Ja mogę od razu zacząć;p

 

Moją pasją jest AIRSOFT (naprawdę polecam) można się tu odstresować

Moja grupa airsoftowa nazywa się BOA- Biuro Operacji Airsoftowych i jesteśmy z Ciechanowa. Ostatnio organizujemy małe porwania z wesel,urodzin itp;p Wszystko oczywiście wcześniej uzgodnione jest z Policją żeby nie było nie przyjemności. Więcej info na PW

A teraz trochę zdjęć :)

0002dsc00223.jpg

img61211.jpg

ciechanowskagrupaairsof.jpg

Są też i zamaskowani snajperzy:)(na zdjęciu trochę widać odsłonięta lufę i kawałek lunety repliki)

 

zdjcie0208y.jpg

 

ŻEBY NIE BYŁO... TO SĄ REPLIKI!!!

Teraz wasza kolej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF w takim razie zapraszam do nas do Ciechanowa ;p

 

niebieski708 hehe no to juz wiesz :) jak chcesz to pożyczę Ci replikę bo mam 2 ;p i pojedziesz sie z nami postrzelać :)najczesciej jest to sobota/niedziela ;p

 

-- Wt kwi 26, 2011 5:15 pm --

 

Ludzie co jest nikt nie chce się podzielić swoimi pasjami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy saperki xd ;p

Uffff ... to dobrze . Lepiej odrazu zacznijcie sie okopywac, gdyz jak Matko Bosko Forumowsko z pacyfa na piersiach tu wpadnie to Mody szczatkow tego watku beda szukac w Borach Tucholskich, abo jeszcze dali. :mrgreen:

 

 

może nie będzie tak źle ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogut, na czym to polega? Te repliki jakoś strzelają? Przy paintballu sprawa jest prosta, latają kulki z farbą. A tutaj?

 

Czy to tylko zabawa na zasadzie jak wtedy gdy za dzieciaka lataliśmy po piwnicach wydając strzałopodobne odgłosy "paszczą" :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzela strzela - zasilanie jest różne ale zasada ta sama czyli rozprężenie gazu. Gaz albo z wewnętrznego zbiornika w magazynkach albo powietrze kompresowane w tłoku za pomocą silnika elektrycznego.

Strzela na prawdę mocno i daleko - jeśli dobrze zrobiony (podkręcony) sprzęt. Zaleta taka że pełen realizm, wada, że tylko czuc (czasem mocno) i nie każdy sie przyznaje a farby nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASG fajna sprawa, ale jakos sie nie wkrecilem. Pozostał paintball w symbolicznym wymiarze ~2x rocznie

 

za to w wolnych chwilach, gdy pozwoli fundusz z checia oddaje sie

 

164868_1644889335095_1622731837_1461538_2383524_n.jpg

 

217273_1654550765618_1292531311_31379494_1455016_n.jpg

 

badz

 

n1174998433_30247341_3995009.jpg

 

zimą

 

18542_1217223712715_1292531311_30535085_5813694_n.jpg

 

(troche kalectwo na tym zdjeciu, ale nie mam tu nic lepszego)

 

a gdy funduszu nie ma, a rower i rozne czesci mojego ciala sa choc troche sprawne, zdarza mi sie

 

p4pb2210622.jpg

 

p4pb2179678.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzela na prawdę mocno i daleko - jeśli dobrze zrobiony (podkręcony) sprzęt. Zaleta taka że pełen realizm, wada, że tylko czuc (czasem mocno) i nie każdy sie przyznaje a farby nie ma.

Oj tak ;p na przed ostatnim zdjęciu jest HK416 GBB tzn Gazowe z odrzutem mówiąc prosto ;p

 

ma jakieś 550fps czyli kulka leci z prędkością około 603km/h ;p tak na szybko liczone xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka leci z prędkością około 603km/h

 

 

i wy ją gonicie, czy coś ?

 

 

tak, a jak dogonią to wrzucają do dołka... 8)

 

 

hehe nie nie ganiamy ich :P strzelami do siebie ;p nie którzy starają się bardziej uciekać przed kulkami niż je ganiać :P ale przy tej replice jest ciężko :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...