Skocz do zawartości

Full wypas !! Musisz to miec!


ByMySide

Rekomendowane odpowiedzi

Cos dla was wielbiciele damskich tylkow i nie tylko :) full wypas i wogole to ze jeszcze nie macie tego cuda jest mega obciachem! Nie wiem jak wasze dziunie sie z takimi nie na czasie lapsami jak wy moga zadawac?? czas zaoszczedzic na tasmie klejacej do golfa i zakupic to oto cudo !!

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72727643

 

Wiem wiem, szkoda ze nie dodaja jeszcze mega wypasiastej nalepki na szybe z informacja ze juz sie w ten cud techniki zaopatrzyliscie, ale prawdzwy znawca pozna sie, zwlaszcza jak spalicie opony na swiatlach przed szkola!

Nie musicie mi dziekowac za ten cynk, zrobilam to z dobroci serca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie no ludzie...szyderca i panna z gołą dupą sie unieśli... :roll: Dzioucha sobie zażartowała, może nie wcelowała we właściwy wątek, ale żeby zaraz wyrzucać ?? :evil:

Majtki na dupę chłopcze i pod kołderkę jak nie masz poczucia humoru, albo chciałeś OGS'owi przyklasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie no ludzie...szyderca i panna z gołą dupą sie unieśli... :roll: Dzioucha sobie zażartowała, może nie wcelowała we właściwy wątek, ale żeby zaraz wyrzucać ?? :evil:

Majtki na dupę chłopcze i pod kołderkę jak nie masz poczucia humoru, albo chciałeś OGS'owi przyklasnąć.

 

Chyba nie bardzo wiesz o co chodzi. I nie chodzi tu o poczucie humoru bo tego to nikt inny chyba na tym forum nie ma tyle co ja. Chodzi raczej o sprawy przeszle i miedzy innymi o kutasa ktorego miala kolezanka w avie.

Dlaczego chcialem OGSowi przyklasnac? Kim jest dla mnie OGS???

I nie mow do mnie chlopcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakis problem?

 

No ale żeby nie było , żem chicken to odpowiem: tak, ale ty masz większe...

 

No widzisz, jak kazdy czlowiek takze i ja mam problemy ale napewno nie sa zwiazane w jakikolwiek sposob z motoryzacja ani z forum. I "zeby nie bylo" - to ty zaczales sie niewiadomo po co i na co przypier....

Luzujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, czemu mielli by mnie wyrzucic?? :) To ze usunieto mi awatara z pieknym fiutkiem nieznaczy ze usuna mi awatarka z damskim cialkiem, w koncu z tego co dalo sie wywnioskowac z dlugiej choc bezowocnej i malo merytorycznej korespondencji z administratorem, pokazywanie piekna kobiecego ciala w pelnej krasie jest przez moderatornie dobrze widziane. Poza tym jak widac, ten awatar jest niczym innym jak przejawem konformizmu z mojej strony i proba przypodobania sie Flipperowi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeMySide, zobaczylem twoj temat, wszedlem na niego, zobaczylem ze masz 2 ostrzezenia :shock: przeczytalem powod a nastepnie caly post. No i........ napisalem dwa krotkie zdania, ktore jakos strasznie dotknely nie Ciebie a Lucyfera :roll: Powiem ci tylko, ze ostra z ciebie kobita :)

 

OGS, hahaha - to ci sie udalo :D:lol::lol::lol:

Ps. Chyba nie wziales tego do siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 15 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...