Skocz do zawartości

Cieszyńska Barbórka / Rajd Barbórki. Spotkanie ???


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na stronce rajdu pojawią się mapki, to ustalimy jakiś punkt zborny.

No i są

Cieszyńska Barbórka

 

Czy uda mam sie gdzieś zorganizowa spotkanie? Ja jestem juz od jutra w Cieszynie, i niekoniecznie będe często zaglądał na Forum. Napiszcie jakieś propozycje spotkania, czas, miejsce. Jak nie, to będę dzwonił.

Znajdziemy dobry punkt. :wink:

Jeszcze nie przejrzałem mapek, jak znajdę cos ineteresujacego to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc proponuję umówić się ok. 7:30 (to da nam jakąś godzinę do startu pierwszego OS, więc jest szansa, że tym razem na niego zdążymy :wink: ) na stacji benzynowej przy wlocie do Skoczowa. Jadąc trasą Katowice-Mikołów-Wisła, którą pewnie pojedziecie, po prawej stronie na samym początku Skoczowa (zaraz za fotoradarem jak dobrze pamiętam....) jest taka nieduża, raczej stara stacja. I tam się spotkajmy.

 

PS Na autoklubie tubylcy piszą, że już pada tam śnieg. A ja ku@#$%a nie mogę znaleźć chwili, żeby koła na zimowe zamienić!!!:evil:

Może jutro się uda........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można wiedzieć czy ekipa z forum będzie do końca rajdu ?? Bo ja mimo szczerych chęci nie zdołam tak wcześnie :shock:

Wedle zasady, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, lecz jak kończy ja bardziej w południe i po będe w Cieszynie i okolicach.

Jeśli powstanie jakaś ekipa subarny to się i tak podłącze :wink:

 

Pozdrawiam i dozobaczenia

 

Kwasek

 

PS: Jeśli minie Was czerwone legacy kombi sk xxxxe to trąbcie - to ja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie:

któredy najlepiej jechać do Cieszyna z Krakowa? Standartowo przez Kalwarie,Wadowice, Bielsko czy przez Oświęcim, Pszczyne, Skoczów ? Pamiętam jak dwa lata temu jechałem na Cieszynke to właśnie tą drugą opcją i nawet szybko zajechaliśmy. A no i któredy lepiej biorąc pod uwage że spotykamy sie na stacji w Skoczowie przy wjeździe od strony Katowic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie:

któredy najlepiej jechać do Cieszyna z Krakowa? Standartowo przez Kalwarie,Wadowice, Bielsko czy przez Oświęcim, Pszczyne, Skoczów ? Pamiętam jak dwa lata temu jechałem na Cieszynke to właśnie tą drugą opcją i nawet szybko zajechaliśmy. A no i któredy lepiej biorąc pod uwage że spotykamy sie na stacji w Skoczowie przy wjeździe od strony Katowic ?

 

absolutnie NIE przez Kalwarie,Wadowice, Bielsko :evil:

My jeździmy przez Alwernię, Libiąż, Oświęcim, Brzeszcze, Pszczynę, Strumień.

od Makro w Krakowie do centrum Cieszyna 130km <2h

od Alwerni do centrum Cieszyna 100km

z Krakowa do Strumienia jakieś <1,5h bez wariactw

można tak i tak -na dwupas od Katowic wylatujesz w Strumieniu (tak jak odjazdówka od 2 OSu)

 

albo spotkajcie się w Zbytkowie koło Strumienia przy samolocie na dwupasmówce Katowice-Wisła

P.S. nie dajcie się ogłupić w Libiążu jakimiś objazdami przez Bieruń itp.!

da się przejechać tylko, że przed samym Oświęcimiem jest kilkaset metrów objazdu po betonowych płytach. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...