Skocz do zawartości

iPad


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w przypadku Ipada to chyba pozostaje tylko kwestia lansu...

 

W mniej cywilizowanych krajach jak np. Polska niestety niektórzy to tak określają :?

 

Medal dla Apple za wymyslanie i sprzedawanie zbednych rzeczy za ciezkie pieniądze... :)

 

 

 

Dla niektórych zbędny może być np. samochód :)

W tej chwili już wiele firm produkuje tablety. Jeśli by były zbędne by tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku Ipada to chyba pozostaje tylko kwestia lansu...

 

W mniej cywilizowanych krajach jak np. Polska niestety niektórzy to tak określają :?

 

 

rozumiem ze taki zakupiłeś i nie umiesz znaleźć racjonalnego wytłumaczenia tego zakupu... :wink:

 

Medal dla Apple za wymyslanie i sprzedawanie zbednych rzeczy za ciezkie pieniądze... :)

 

 

 

Dla niektórych zbędny może być np. samochód :)

W tej chwili już wiele firm produkuje tablety. Jeśli by były zbędne by tak nie było.

 

Dość ciekawa interpretacja, kierowałbym sie bardziej w kierunku odpowiedzi firm na powstały popyt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rozumiem ze taki zakupiłeś i nie umiesz znaleźć racjonalnego wytłumaczenia tego zakupu... :wink:

 

"the wolf" , kupujac Ipad-a a było to dawno jak jeszcze parę osób w Polsce się orientowało co to takiego to tak naprawdę myślałem że będzie to tylko droga zabawka która się znudzi :idea: Ale co tam , raz się żyje - odpowiedziałem sobie.

Dzisiaj uważam że zakup ten był jak najbardziej słuszny ponieważ :

 

- przeglądanie internetu to całkiem nowe doznania za sprawą świetnej reakcji ekranu na gesty

-świetnie się ogląda bibliotekę zdjęć w Ipad-zie (rewelacyjna matryca )

-coraz więcej elektronicznych gazet jak.np polska wersja Newsweek-a która ma więcej materiałów (zdjęcia,filmy) a także jest tańsza niż wersja drukowana :D

-podłączając oryginalną klawiaturę/dock można go używać do poważniejszych celów (dostępne pakiety biurowe)

- Ipad jest przenośną konsolą do gier których jest tysiące w tym wiele znanych tytułów ze stacjonarnych konsol , ceny są śmieszne w porównaniu z tymi na PSP czy Nintendo ds :!:

- NIESAMOWITA BATERIA - dosłownie , ale to trzeba sprawdzić na własnej skórze

 

Zalet jest jeszcze więcej ale wadę też zauważyłem i to poważną - cholernie uzależnia :evil:

 

Wszystko to spowodowało że laptopa używam stricte służbowo do poważnych celów i nie chce mi się go nigdzie więcej taszczyć (co za czasy) :mrgreen:

Każde wyjazdy wakacyjne , weekendowe czy gdzieś w teren - tylko z Ipad-em i oczywiście już bez ciężkiego kolosa jakim jest każdy laptop w starciu z Ipad-em :lol:

 

Już kombinuję jakby tu zamienić go na Ipad 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza, ze mi nie dziala czacik na fejsiku :lol:

Nie działa? Szkoda. To całkiem ważne.

 

pytanie na ile Ci zalezy na tym, zeby byc fajnym i ile jestes w stanie za to zaplacic :roll:

Fajny jestem i bez iPada :twisted:

 

A nie może być jakiś netbook? I do tego byle co do dzwonienia?

 

To jest druga opcja. Przy czym zamiast "byle czego do dzwonienia" mam całkiem przyzwoitego smartfona. I właśnie dlatego zastanawiam się, czy naprawdę nie lepiej wziąć netbooka.

Ale...

Tylko netbooki zajmują jednak więcej miejsca jak rozłożysz. A Ipad to ekran i klawiatura w jednym i to jest właśnie najlepsze.

Drugie ale to to:

Zastanów się, jak często będziesz tego używał poza domem. Do przeglądania netu na szybko w mieście wystarczy telefon z rozsądnym ekranem, a w domu w łóżku można użyć czegokolwiek. Myślałem nad zakupem ajpada, ale obliczyłem, że użyłbym go może trzy razy w roku :roll:.

 

Ja nie liczyłem. Ale ciągle się zastanawiam, czy naprawdę by mi się przydał. Przewaga iPada nad netbookiem - iPada moglbym sobie zabrac np. do pociągu, netbooka juz niekoniecznie.

Nadal mysle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipad (a w zasadzie każdy inny tablet o podobnych parametrach) jest fajny do oglądnięcia na szybko w podróży jakiegoś filmu, albo pokazania dziecku bajki. Można też pokazać babci zdjęcia z ostatniej podróży. Pracy biurowej nie za bardzo sobie na tym wyobrażam - za mały ekran, ale już pokazać 1-2 osobom prezentację to się nada. Jak dla mnie jest to ciągle za droga zabawka jak na ilość sytuacji w których bym go użył... póki co zostanę przy zwykłym notebooku. O telefonie nie piszę, bo z iPada też się nie da dzwonić...

http://www.youtube.com/watch?v=IeAOh4Ah-t8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie liczyłem. Ale ciągle się zastanawiam, czy naprawdę by mi się przydał. Przewaga iPada nad netbookiem - iPada moglbym sobie zabrac np. do pociągu, netbooka juz niekoniecznie.

Nadal mysle 8)

 

 

Jakbym Cię spotkał z iPadem w pociągu, to bym Cię skroił, a jak z netbookiem, to nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie liczyłem. Ale ciągle się zastanawiam, czy naprawdę by mi się przydał. Przewaga iPada nad netbookiem - iPada moglbym sobie zabrac np. do pociągu, netbooka juz niekoniecznie.

Nadal mysle 8)

 

 

Jakbym Cię spotkał z iPadem w pociągu, to bym Cię skroił, a jak z netbookiem, to nie :mrgreen:

 

W sumie, coś w tym jest :mrgreen:

 

BTW, wyobraziłem sobie Ciebie jako bandytę okradającego pasażerów pociągów. W okolicznościowej poszetce. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakbym Cię spotkał z iPadem w pociągu, to bym Cię skroił, a jak z netbookiem, to nie :mrgreen:

 

Mój znajomy jechał PKP ze skromną reklamóweczką i portfelem na klacie pod swetrem i ... przysnął , obudził się ale bez portfela :shock:

 

Tak więc nawet żadnych gadżetów nie potrza jadąc PKP w naszy ukochany ojczyźnie by być obiektem aktu rabunkowego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli o to chodzi, nie boje się 8)

 

Taaa :?: A jak akurat "antolll" będzie w tym pociągu jechał :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jestem wyższy, dam mu radę :mrgreen:

 

i jakieś 10kilo lżejszy... :P

Poza tym oczaruje Cię urok mojej nowej, brązowej poszetki z podszewki od starej marynarki i w zachwycie nie będziesz w stanie się bronić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli o to chodzi, nie boje się 8)

 

Taaa :?: A jak akurat "antolll" będzie w tym pociągu jechał :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jestem wyższy, dam mu radę :mrgreen:

 

i jakieś 10kilo lżejszy... :P

Poza tym oczaruje Cię urok mojej nowej, brązowej poszetki z podszewki od starej marynarki i w zachwycie nie będziesz w stanie się bronić :mrgreen:

 

"Poszetka z podszewki" - niezła łamigłówka, jak ktoś jest nie w temacie :mrgreen:

No i jestem pewien, że z taką poszetką skradniesz mi nie tylko iPada, ale i serce... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

orientuje się ktoś może jak to jest z gwarancją Apple. Wiem, że jest globalna, ale czy serwis uznaje urządzenie na gwarancji wyłącznie z dowodem zakupu? czy wystarczy ten nr seryjny każdego urządzenia?

 

mam na oku Ipoda touch 64GB i może się na niego skuszę, tyle tylko, że nie wiem jak to jest w razie czego z tą gwarancją. Urządzenie nowiutkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...