Skocz do zawartości

O polszczyźnie internetowej


jarmaj

Rekomendowane odpowiedzi

Wmorderator (może moderator? sam nie wiem...) - bo ogłoszenie nie w dziale ogłoszeń

Owoc666 (Profesor Doktor Habilitowany Poprawnej Polszczyzny Stosowanej) - bo trudno przy pierwszym czytaniu zrozumieć, o co chodzi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc666 (Profesor Doktor Habilitowany Poprawnej Polszczyzny Stosowanej) - bo trudno przy pierwszym czytaniu zrozumieć, o co chodzi... :wink:

 

Dajże spokój.

 

Nie ktuży piszom ,także niada sięm ich zrozómieć ale co zrobić.

 

jeszcze fajniej jest jak w ogole nie uzywaja polskich znakow co akurat jest jeszcze do przezycia ale kompletny brak interpunkcji szczegolnie w dluzszym tekscie a i tak ten powyzszy jeszcze do nich nie nalezy powoduje u mnie oczoplas i zmeczenie conajmniej takie jak po dobrych paru piwach czy ktos wyobraza sobie post marudy w ktorym polaczyloby sie oba te stajle pisania mysle ze wiekszosc uzytkownikow wybrala by ignoruj dobrze ze maruda pisze po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszcze fajniej jest jak w ogole nie uzywaja polskich znakow

 

Co jest? Pogielo Cie :lol:

 

Ja jestem cwaniak 8) i wy.........aj :twisted:

 

Nie uzywam polskich znakow... gdybys pisal na klawie w czasach kiedy nie bylo ogonkow w fontach w systemowch to tez bys teraz mial taka slabosc :wink: Ale wtedy byly fonty i katalogi a teraz sa czcionki i foldery :shock: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywam polskich znakow... gdybys pisal na klawie w czasach kiedy nie bylo ogonkow w fontach w systemowch to tez bys teraz mial taka slabosc Ale wtedy byly fonty i katalogi a teraz sa czcionki i foldery

 

Ja pisałem w tych czasach na klawiaturze i znam mase ludzi którzy jeszcze programowali lutownicą, albo dziurkowali tasiemki perforowane dziurkaczem i to niczego nie tłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...