Skocz do zawartości

O rowerach


Niuniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wyjeżdżam z chaty, obieram sobie jeden bieg i całą trasę bez zmian przerzutki i bez zaprzestawania pedałowania trzaskam. Fajnie sie wytrzymałość wyrabia. Do tego zacząłem ostatnio zmniejszać tylną zębatę i dzisiaj już na przedostatniej wyjechałem, wrociłem na ostatniej. Jeszcze ze dwa treningi i mi się skończą ząbki ;/ Trza albo jaką zębatkę na tył z 3ma ząbkami albo w bardziej górzyste tereny się przeprowadzać :P

 

z tego co sie orientuje to z niska kadencją   - na twardo to się siłę trenuje raczej siłę a nie wytrzymalość, albo tza tempówki lub intewały a wytrzymalość to raczej miękko, w niskim tętnie i długo - na pewno nie 25 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj 22km w lesie,totalnym błocie :yahoo: :yahoo: :yahoo:  Łeb i kark jednak cały więc trzeba kręcić ;)  Jeździłem w rezerwacie Zaborów koło Miękini, totalny exploring :D  Piękny podmokły las i jazda na najlżejszych przełożeniach. Banan cały czas na gębie.

P.S. Poniżej prawdziwi "wiejski tuning" napotkany na trasie :)

post-10170-0-13518300-1410122294_thumb.jpg

post-10170-0-49392300-1410122303_thumb.jpg

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaszyn słuszna uwaga. Siłę miałem zamiar napisać. Z tą wytrzymałością to swego czasu trzaskalem regularnie 150 - 200 piątki soboty, ale nie powiem żeby mi się jakos poprawiła mocno. Ja mam predyspozycje sprintera, plus teraz po urazie kręgosłupa i tak nie powinienem długich rzeczy już robić :/ Za to z tą siłą już się zdarzyło trochę łańcuchów porwać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

ostatnio odkryłem ten wątek i chciałem się przedstawić. Sam jeżdżę na Yeti SB95C, czyli 29cali koła, 5 cali skoku tyłu i carbon.

W ten piątek wybieram się do Świeradowa Zdrój więc może się z kimś z Was spotkam na miejscu?

 

 pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bukmacerek takie koła specjalnie się zakłada w ciągnikach np. do prac na łąkach aby trawy nie niszczyć

Też taki pomysł nam świtał ;) Ten las co widać z tyłu to Rezerwat Zaborów i cały teren jest podmokły. Pełno torfowisk itd. Nie zmienia to faktu że traktorek kozak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na joyride'a na Harendzie w ten weekend się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na joyride'a na Harendzie w ten weekend się wybiera?

I nic z tego nie wyjdzie - nieteges w postaci wybitego kciuka po dzisiejszej jeździe i przewrotce... Nie chwycę kierownicy przez pewnie 10 dni - 2 tyg.

Q...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ktoś na joyride'a na Harendzie w ten weekend się wybiera?

Dzisiaj byłem popatrzeć na trening DH. Fajna trasa, fajne sprzęty, podobało się nawet mojej żonie i synowi;-)

 

 

Są fajne zmiany na tej Harendzie.

 

 

Zmieniając temat: dwa z kwalifikacyjnych:

 

http://www.redbull.com/pl/pl/bike/stories/1331681327318/szymon-godziek-trzeci-w-kwalifikacjach-red-bull-rampage

 

 

A jutro zawody :)

 

Do obejrzenia tu:

http://live.redbull.tv/events/448/redbull-rampage-2014/

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i są kolejne!

 

https://www.youtube.com/watch?v=8uRl_FVVwBc

 


Red Bull Rampage

UPDATE: Due to heavy rainfalls and thunderstorms at the venue, Red Bull Rampage has been delayed. If the weather cooperates, we will resume practice and qualifiers on Sunday. The new date and time for finals and the live webcast will be announced soon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...