Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Seq Impreza w tej wersji byla sprzedawan w dwoch wersjach normalne STi z malym spoilerem (rózowy napis STI) , i wersja Pordrive duza lotka z innym zderzakime i bialym napisem STI

 

A tu filmik z seri motor vs. auto http://www.maxior.pl/?p=index&id=9926&0 polecam bo chlopaki dzielni sa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykstus, ignorowanie pilota zdecydowanie niepopłaca....

O tak tu masz zdecydowana racje ...

Jeszcze trzeba miec do niego 110% zufania, zeby jechac na 100 % a nie tylko to "co widzisz" ...

no chyba ze jezdzi sie tak jak czesc czolowki albo i wiekszosc czolowki RSMP czyli na pamiec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seq Impreza w tej wersji byla sprzedawan w dwoch wersjach normalne STi z malym spoilerem (rózowy napis STI) , i wersja Pordrive duza lotka z innym zderzakime i bialym napisem STI

 

A tu filmik z seri motor vs. auto http://www.maxior.pl/?p=index&id=9926&0 polecam bo chlopaki dzielni sa :mrgreen:

 

Ale szyt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze jezdzi sie tak jak czesc czolowki albo i wiekszosc czolowki RSMP czyli na pamiec ;)

 

Po czym przyjezdza sobie na Rajd Polski taki Oscar Svelund i robi jak chce całą polską czołówkę :wink:

 

Warto dodac ze objezdzajac trase busem ktory przyciagnal lawete ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskiego fotek kilka :wink:

 

Tak patrze na to zdjcie z odbudowy i wyglada na to ze wycieli dach ... Zastanawia mnie jedno, czy nie lepiej wymienic nadwozie? Zawsze nurtowal mnie temat cwiartek dachow itp, powie mi ktos jak jest z bezpieczenstwem takich aut? Bo ponoc jestesmy mistrzami w cieciu blachy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskiego fotek kilka :wink:

 

Tak patrze na to zdjcie z odbudowy i wyglada na to ze wycieli dach ... Zastanawia mnie jedno, czy nie lepiej wymienic nadwozie? Zawsze nurtowal mnie temat cwiartek dachow itp, powie mi ktos jak jest z bezpieczenstwem takich aut? Bo ponoc jestesmy mistrzami w cieciu blachy ...

jednym z dosyc popularnych modow jest wyciecie dachu i wstawienie takiego z CF, fajnie obniza punkt ciezkosci auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykstus, prawdopodobnie zrobili tak dlatego że to nadwozie WRC -> ma kompletnie inne mocowania zawieszenia i ciężko by to było dorobić do zwykłego, a zdobycie nowego nadwozia WRC mogło być ciężko wykonalne. Z tego co pisali na jakimś tam forum norweskim podobno klatka była nienaruszona tylko to wyglądało tak paskudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...