Skocz do zawartości

czy taka felga podejdzie do gt


boju21

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie nie wiem gdzie szukac takich felg :x by pasowały a ostatecznie przy takiej gumie 215-45-17 jaka musi byc felga dokładnie by było wszystko siii???

źle zrozumiałeś felgi kore miałem wcześniej z et 48 tarły, na BBSach 17 7,5 et 53 opona 215/45 jest gitara ,czyli szukaj BBS z jakiegoś sti 5x100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale najpiekniejszą felgą na świecie jest Work Meister S2 :shock: Posiąść czarnego R32GT-R z takimi felgami to jedna z rzeczy jakie musze zrobić przed pójściem do grobu :D

 

Impreza%20CR02%202.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiocha to pojecie bardzo płynne. Zależy od obserwatora :lol:

:) Ja na przyklad nie lubie szprychówek bez rantu (wide Superturismo)

 

Proponuje zakonczyć sianie offtopu ugodowym "o gustach sie nie dyskutuje" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40/17

225mm? Masz ponad 300KM? Wazy ponad 1'6T?

Jezdziles nie-po-torze-wyscigowym na profilu 40%? Ja mialem okazje (bo nie mowimy o przejemnosci) pojezdzic pol dnia po miescie... nie ma szansy na mandat za predkosc :lol:

 

Proponuje zakonczyć sianie offtopu ugodowym "o gustach sie nie dyskutuje"

Dokladnie tak. Zwlaszcza ze mi tez sie nie podoba. Tyle ze nie ze wzgledu na ksztalt felgi, a profil opony. Subaru ma rodowod rajdowy, musi byc duzo miesa na kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem sie że zwrócicie na to uwage :) Przypominam że na rajdy asfaltowe koła też nie grzeszyły nadmiarem mięsa :P

 

images?q=tbn:ANd9GcS_qVDvENbxncWRvExPfTjy8FkE2ZFCCb30GLqonOEuFQ5_83JCOw

 

Ja kończe żeby nie zaśmiecać. Pech ,że akurat na focie ktoś ma bardzo "Blingowy' setup :P Chodziło głównie o fele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras, podejdzie bankowo?? Amory nowe Kyb agx.. Felgi jak wyżej. Zależy mi na225 ale nie chce za chwile żałować ze przesadzilem z szerokością. Z tego względu pod uwagę na początek poszło et 55 .. Bangla 100%??!! Przyjemności szukam w szybszych zakretach na suchym. Po mieście wizę 4 litery czymś z wyższym profilem oponki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras, podejdzie bankowo?? Amory nowe Kyb agx.. Felgi jak wyżej. Zależy mi na225 ale nie chce za chwile żałować ze przesadzilem z szerokością. Z tego względu pod uwagę na początek poszło et 55 .. Bangla 100%??!! Przyjemności szukam w szybszych zakretach na suchym. Po mieście wizę 4 litery czymś z wyższym profilem oponki..

wejdzie ,u mnie weszło nawet na et 53 (ori BBS) ,rozmiar 225/45 ,ale zmieniłem na 215/45 ,auto zdecydowanie lepiej się prowadzi i trzyma (nawet na torze,ale to już może od rodzaju gumy zależy ) GT jest za lekkie na rozmiar 225/45 ,poza tym pamietaj o średnicy koła ,ktura już przy rozmiarze 215/45 jest ciut większa , na 225/15 będziesz miał biegi długie jak murzyński .... ,i wrażenie że ciągniesz taczkę za sobą :)

aha ,ja też mam nowe agx ,jeżeli doda ci to spokuju ,to jaszcze jest posadzona jakieś 25-30 mm na sprężynach h&R :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buras,

dobrze ze wspomnialees o sprezynach. mam zamiar zmienic bo auto jak koza wysoko stoi i cos do obnizenia na lato bym zrobil na suche.. a terazniejsze na zime zostawic wole.. co do gumy to tylko po szybkie zakrety ale chyba do cywilnej postawie a dodatkowe fele z gumami ( moze r888) postawic do wyglupiania sie na szybkich i dlugich zakretach.. cos polecicie czy ewentualnie kawior ktos odda za pasztetowy price?

 

 

 

 

kupione 215/45/17 nowe conti 5!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...