Jump to content

czy taka felga podejdzie do gt

boju21

Recommended Posts

Mnie na feldze 17x7 ET 48 i oponce 205/50/17,amorki AGX i seryjnej sprężynie obciera o rant błotnika w szybkim łuku lub na nierównej nawierzchni i wolniej przejeżdżanym zakręcie.

Guest Morgiana
Mnie na feldze 17x7 ET 48 i oponce 205/50/17,amorki AGX i seryjnej sprężynie obciera o rant błotnika w szybkim łuku lub na nierównej nawierzchni i wolniej przejeżdżanym zakręcie.

u mnie 205/50/16 przy ET48 przycierają jak dociążony tył, ale moja trochę obniżona i jest.

ET40 do GTka, jak na moje babskie rozumowanie, nie podejdzie.

coś mi się w oczach mieni czy to 2 albo 3 taki wątek w tym miesiącu? :roll:

nie wydoli ,u mnie poszły od tego nadkola przy gumie 215/45 et raczej powyżej 50 ,ja obecnie mam 17 7,5 et 53 guma 215/45 i to jest max co można wsadzić do gt ,żeby nie tarło na łukach i przy dociążeniu auta

w takim razie nie wiem gdzie szukac takich felg :x by pasowały a ostatecznie przy takiej gumie 215-45-17 jaka musi byc felga dokładnie by było wszystko siii???

boju21 - bo cudujesz - kup wrx'owe felgi, ktore masz w ogloszeniach. Beda pasowac ladnie i 215/45R17 tez powinny ladnie sie zmiescic (u mnie sie miescily i na seryjnym zawiasie i na obnizonym)

naprawe sam juz nie wiem-wiem wiem moze naprawde cuduje,ale podobaja mi sie szprychowe i dlatego tak ....a ty coraz bardziej przekonujesz mnie ze masz jednak racje...

Guest Morgiana
a ty coraz bardziej przekonujesz mnie ze masz jednak racje...

boju21, nie przejmuj się, ten typ tak ma :wink:

Wydaje mi sie, ze GC8 lepiej wyglada na meskich felgach, z meskimi ramionami :)

z gustem to nigdy nie było u Ciebie najlepiej :P

Morgiana lata na białych szprychach, więc krytyka szprych :( :( - sami rozumiecie.

Chyba nie bardzo widze zwiazek przyczynowo-skutkowy w tym przypadku :)

Ale niech bedzie, ze mam slaby gust - mnie sie WRX'owe felgi bardziej podobaja.

A jesli tylko mnie i beda przez to taniec, to nawet jeszcze lepiej :)

Guest Morgiana
Morgiana lata na białych szprychach, więc krytyka szprych :(:( - sami rozumiecie.

hmm... :roll:

Możecie sobie krytykować ile chcecie, każdemu co innego się podoba.

Moja Niebieska wyglądałaby idiotycznie na innych felgach niż szprychowe, ale Szuwar AMI'ego wyglądałby na takich z lekka komicznie.

"męskie"... no niech Wam będzie.

W końcu jestem dziewczynką, moje auto też, bo foszaste, więc mamy pełne prawo jeździć na babskich, szprychowych felgach :twisted:

Mój post chyba został, źle odebrany mi chodziło o to, że Morgiana będziesz bronić szprych bo je masz. I wczoraj widziałem między Regulską a Tesco w Piastowie koło 18.30 i te białe szprychy są całkiem ok do twojego koloru.

Guest Morgiana
Mój post chyba został, źle odebrany mi chodziło o to, że Morgiana będziesz bronić szprych bo je masz. I wczoraj widziałem między Regulską a Tesco w Piastowie koło 18.30 i te białe szprychy są całkiem ok do twojego koloru.

yyy... a czym jechałeś, bo jakoś nie zauważyłam... :oops:

inna sprawa że z lekka poirytowana wracałam :roll:

Guest Morgiana
i po rozmiarach organizmu, który siedział za kierownicą. :mrgreen:

bardzo, kurczę, śmieszne... :evil:

ciesz się że mi MaciekSubru poduszkę pod tyłek zrobił, bo tak byś u psychiatry wylądował myśląc że to auto samo jechało :P