Jump to content

WRX MY06 - co to za wtyczka pod fotelem...

darkogda
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś posiada wiedzę co to za wtyczka znajduje się pod fotelem kierowcy w moim aucie?

84870808.jpg

Dodam, że wtyczka od czasu zakupu auta od poprzedniego właściciela jest niepodłączona, a zauważyłem, że w jest wolne gniazdo na nią w fotelu kierowcy.

ALE pod fotelem pasażera nie ma ani wtyczki, ani gniazda w fotelu...

Pewnie - mógłbym podłączyć i sprawdzić, ale boję się, że to system katapulty i od razu po odpaleniu wyniesie mnie w kosmos :mrgreen:

PS. Oba fotele mają airbagi i do każdego z nich podłączony jest owinięty żółtą taśmą kabel.

W MY06 nie było podgrzewania foteli...(dopiero w MY07), pozatym nie mam żadnego przełącznika, który mógłby tym sterować (i dlaczego tylko fotel kierowcy miałby mieć podgrzewanie)...

Tak jak myślałem zagadka pozostaje nierozwiązaną... :shock:

a jak ruszasz bez zapiętów pasów to słyszysz upierdliwy pipcyk :?:

Tak serio to jest wtyczka czujnika pasow. Latwo sprawdzic. Mozesz podlaczyc jak masz ochote.

Do siedzenia idzie tylko poducha , grzanie , pasy i ev sterownie siedzeniem. ktapulty w modelach czywilnych nie montowano, no chyba ze te ze smoglowcow :mrgreen:

Ale przy niezapiętych pasach pali się tylko odpowiednia kontrolka na desce rozdzielczej - nic nie "pipczy"

no i dobrze, bo byś się tylko denerwował ... i pytał jak to pipczenie wyłączyć :D

A jak dokladnie mozna pipczenie wylaczc jakas tam manipulacja zapinania pasow tak aby zostala kontrolaka???