Skocz do zawartości

rajd finlandi 2011 28-31.08 2011


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit, to ja sie zapisuje...

Carfit robi zapisy :shock: To może jednak ktoś odpowiedzialny zacznie organizować zapisy i kombinować transport i noclegi ? Czasu nie zostało wiele wbrew pozorom . Mnie za dwa tygodnie też się wyklaruje czy będę mógł pojechać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety główny organizator poprzedniej wycieczki z nami nie pojedzie ,bo dostał ofertę pracy w m-sporcie przy obsłudze pucharowych Fiest i będzie tam służbowo,więc musimy radzić sobie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety główny organizator poprzedniej wycieczki z nami nie pojedzie ,bo dostał ofertę pracy w m-sporcie przy obsłudze pucharowych Fiest

 

 

to pięknie 8)

 

 

to ciekawe czy ktoś się podejmie organizacji wyjazdu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z Vasquezem i ekipą kilka lat temu impreza KOKOS

 

nie znam co prawda określenie "impreza kokos" :roll: , ale domyślam sie że czaderska :mrgreen:

 

najciekawsze jest to, że potencjalnie najbardziej zainteresowany skoro otworzył wątek, czyli carfit nabrał wody w usta i cisza :evil:

 

a do mnie co prawda na PW juz kilka osób w tym temacie sie odezwało, ciekawe dlaczego akurat do mnie... :roll:

Dzięki za sugestie, tylko nie za bardzo łapię masakryczne rozbieżnosci cenowe odnośnie takiego wyjazdu jakie do mnie dotarły... :roll:

Może na forum publikum niech się podzielą Ci co już byli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,spokojnie do rajdu jest jeszcze kupa czasu ,noclegi czy kampery można rezerwować 1-2 miesiące przed .

Trzeba tylko ustalić kto i czym chce jechać ,ale ztcw to kamper + namioty to najlepsze rozwiązanie ,chyba ,ze w okolicznych lasach mozna znaleźć pensojanaty lub jakieś domki campingowe.

Tak czy siak jeszcze muszę spotkać sie z zakopiańską ekipą i ustalić z nimi jak chcemy jechać(samolot/kamper)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie, tylko nie za bardzo łapię masakryczne rozbieżnosci cenowe odnośnie takiego wyjazdu jakie do mnie dotarły...

 

 

rozbieżności wynikają pewnie z tego czy lecisz samolotem czy jedziesz rowerem :wink: :mrgreen:

 

ja bym chętnie się wybrał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie się wybrał :P

 

 

kurcze... może i ja bym się wybrał na ten rajd jeszcze raz :roll:

Co prawda nie ma już "prawdziwych" WuRCów, nie ma już niektórych kultowych OeSów, ale to ciągle super rajd :idea:

 

 

 

nie za bardzo łapię masakryczne rozbieżnosci cenowe odnośnie takiego wyjazdu jakie do mnie dotarły... :roll:

Może na forum publikum niech się podzielą Ci co już byli 8)

 

 

Już nawet nie pamiętam czy byłem na tym rajdzie 3 czy 4 lata temu, ale było super :idea:

Wyjazd ogarnąłem z kuzynem w wersji paszet, bo jak zdecydowaliśmy się jechać (gdzieś koło czerwca) to już nie było mowy o wolnych kwaterach w regionie rajdu. Zapakowaliśmy się do kombiaka w dyszlu; namiot, materace, wałówka itp. i ogień :twisted: Także na miejscu koszty mieliśmy niewielkie: karnet, jeden biwak, jakieś McDonaldy i chyba tyle... Do tego oczywiście trzeba było doliczyć paliwo, prom i 20 ojro dla litewskiego policjanta 8)

O ile dobrze pamiętam to całość zamknęła się chyba w okolicach 1,6kPLN na nas dwóch, ale tutaj muszę dodać, że jechaliśmy naprawdę oszczędnym dyszlem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smaruj łańcuch...

 

 

:mrgreen:

 

 

BTW :arrow: http://www.wadowscy.pl/kampery/wynajem-cennik.php

 

tak se wynalazłem stronke pierwszą z brzegu :roll:

ale nie jest źle, myslałem, że wypożyczenie kampera wiecej kosztuje, choć podejrzewam, że nie są to najniższe ceny... :wink:

 

Ekipa kawiorów w Wałbrzychu była kamperem :shock: , cza sie odezwać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smaruj łańcuch...

 

 

:mrgreen:

 

 

BTW :arrow: http://www.wadowscy.pl/kampery/wynajem-cennik.php

 

tak se wynalazłem stronke pierwszą z brzegu :roll:

ale nie jest źle, myslałem, że wypożyczenie kampera wiecej kosztuje, choć podejrzewam, że nie są to najniższe ceny... :wink:

 

Ekipa kawiorów w Wałbrzychu była kamperem :shock: , cza sie odezwać :!:

 

Ja w tamtym roku byłem na rajdzie Bułgarii ,kampera mieliśmy wypożyczonego w Wadowicach czy Andrychowie,płaciliśmy 500pln za dobe i taniej w miare sensownego auta w szczycie sezonu raczej się nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 osobowy autobus turystyczny. Jeśli zebrałaby się taka grupa na wyjazd, to chętnie go udostępnie. Cena dla forumowiczów najlepsza z możliwych - po kosztach.

 

 

A ma zbiornik na wodę pitną? :wink:

 

poradzimy sobie :P

 

 

Paweł M moim zdaniem to świetna propozycja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólny zarys cenowy z zeszłego roku.

 

4łby w Peugocie 407 hdi, średnie spalanie z całości 5-6l (w Polsce wzrastało :evil: ) wacha i prom wyszło coś ok 500pln na osobę.

Całość wyszła mnie ok 1000pln z paszteciarskim żarciem z PL, tam prawie nic nie kupowałem. Ceny są przerażające. 1l paliwa 6pln, 0,5l wody 4pln.

 

Jak już wspominałem, oczywiście było warto i polecam. Jednak ostrzegam, że jeśli chce się intensywnie oglądac rajd, to jest mało czasu na sen, mycie itd, za to dużo jazdy, więc kwatery na jakiś domkach odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem tam żadnych domków, same lasy czasem pole namiotowe. Może są jakieś ośrodki z domkami ale podejrzewam, że daleko od odcinków. LPG nie widziałem (nie wiem czy jest). My spaliśmy na dziko pod namiotem przy odcinkach. Dopiero po rajdzie pojechaliśmy na kamping w Lahti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 osobowy autobus turystyczny. Jeśli zebrałaby się taka grupa na wyjazd, to chętnie go udostępnie. Cena dla forumowiczów najlepsza z możliwych - po kosztach.

 

 

A ma zbiornik na wodę pitną? :wink:

 

poradzimy sobie :P

 

 

Paweł M moim zdaniem to świetna propozycja 8)

 

Zbiornik to pikuś. Jakby co wiecie jak mnie znaleźć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...