Skocz do zawartości

rajd finlandi 2011 28-31.08 2011


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Bartekfi jedziesz bo spadłeś z listy

 

 

no właśnie się zastanawiam czy się dopisać, bo pewny nie jestem czy uda się w tym roku wyrwać :roll:

 

Jak już coś to raczej opcja kamper/dupowóz by wchodziła w grę... ale to na razie jest mocno wstępna deklaracja :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Carfit, samolot/ camper/ dupowóz

2. vert, camper ( z tego co wywnioskowałem )

3. guma, camper/ dupowóz (jeszcze nie wiem, nie znam cen, czekam na vert'a)

4. oscar, dupowóz/ (może uda mi sie namówić na campera )

4. alex, samolot/ camper/ dupowóz

5. ferdek, samolot/ camper/ dupowóz

6. szubaru, camper/ dupowóz zobaczymy jakie będa możliwości

7. rombu, samolot/ camper/ dupowóz

8. carlos-wrc, samolot/ camper/ dupowóz

9. koval, samolot/ camper/ dupowóz

10. cameleon, samolot/ camper/ dupowóz

11. bunch, samolot/ camper/ dupowóz

12. Bartekfi samolot/ camper /dupowóz

 

To ja zaproponuje inną wersję - przećwiczoną w 2006 r w Finlandii

 

Jedna grupa (ci co maja czas a mniej kasy) wsiadaja do autokaru podstawionego przez Pawła M i jadą z Polski przez Litwę, Łotwę i Estonię, promem (Tallink) do Helsinek (czas ok. 30 godz) wyjazd chyba we wtorek

Drugra grupa wsiada 1,5 dnia pożniej w samolot w W-wie i leci do Helsinek -chyba czwartek po południu

Autokar przypływa do Helsinek i podjeżdza pod lotnisko (trzeba tylko wszystko obliczyć)

Tam dosiada się druga grupa (która musi partycypować częściowo w kosztach paliwa na autokar, mimo że nie jechali

I już wszyscy moga pić wódę która przyjechała autokarem w zbiorniku na wodę :roll:

 

Trzeba załatwić jakieś domki (10-osobowe lub hotel) nawet w promieniu 80km od OS'ów i codzieniennie będziecie dowożeni pijaki jedne na OS'y - i wilk syty i owca cała :roll: :mrgreen:

 

Parkingi są doskonale oznaczone i przygotowane na autokary

 

Droga powrotna tak samo - jedni samolotem - wylot w niedzielę wieczorem i ok. 22 są w W-wie a inni autokarem wracają do Polski - ok. wtorku

W 2006r. zapłaciłem 1200zł za autokar i noclegi i zysk organizatora i chyba 600zł za samolot (kupiony ok. 20 dni przed wylotem)

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co aż tak wcześnie, skoro dojazd to 30 godz.

 

Słoneczko napisałem z pamięci "chyba" wtorek, bo być może byliśmy w czwartek już na oficjalnym treningu - napewno tak było w Szwecji, a w Finlandii nie pamiętam

 

Autobus i samolt jest najlepszym kompromisem kiedy jedni mają czas a inni nie, wszyscy się znają z forum i z "reala" i najważniejsze - wszycy chcą pić a nikt nie chce prowadzić.

 

Nawet jak autokarem pojedzie 8-10 osób - to chociaż będą mieli wygodniej leżeć pokotem

 

Jak to wyjdzie, to ten autokar to będzie taka przewoźna impreza u Michaela (Carfit wie o czym mówię :roll: :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru napisał(a):

...jadą z Polski przez Litwę, Łotwę i Estonię, promem (Tallink) do Helsinek (czas ok. 30 godz) wyjazd chyba we wtorek

 

 

po co aż tak wcześnie, skoro dojazd to 30 godz.

 

 

a dzień testowy :P zresztą jak raz jechać to porządnie w końcu to daleka wyprawa :idea:

 

 

Co wy na to?

 

mi się ten pomysł podoba 8) , od początku byłem za autokarem tylko jeszcze gdyby Paweł M pokazał jakim mamy jechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba decyduje na ten wyjazd ( opcja samolot )

http://www.grupawrc.pl/rajd-finlandia.html

 

Ja ktoś jest chętny to dajcie mi znać, bede rozmawiał w tym tygodniu jeszcze raz z organizatorem, są jeszcze wolne miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko

 

 

:roll:

 

 

mi się ten pomysł podoba , od początku byłem za autokarem tylko jeszcze gdyby Paweł M pokazał jakim mamy jechać

 

"moja" ekipa się rozleciała więc jestem zdany tylko na siebie :evil:

 

W takim razie ten pomysł też mi sie podoba :wink: , pytanie tylko skąd byłby wyjazd tym zbiorowym autobusem :?:

Proponuję Krakooff :mrgreen:

 

Ja sie chyba decyduje na ten wyjazd http://www.grupawrc.pl/rajd-finlandia.html ( opcja samolot )

 

Edwin zdezerterował na rzecz konkurencji :cry:

 

 

Paweł M, podaj jakieś konkrety :roll: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba decyduje na ten wyjazd ( opcja samolot )

http://www.grupawrc.pl/rajd-finlandia.html

 

 

To właśnie z nimi byłem w Szwecji i Finlandii

 

Niestety w Finlandi - organizator nie poradził sobie z jednym rozrabiającym uczestnikiem, który dokuczał młodszym i mniejszym.

Prosiłem go interwencję ale zlekceważył to - od tamtej pory nie polecam wyjazdu z Grupą WRC

Carfit możesz go zapytać o moje wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba decyduje na ten wyjazd ( opcja samolot )

http://www.grupawrc.pl/rajd-finlandia.html

 

 

To właśnie z nimi byłem w Szwecji i Finlandii

 

Niestety w Finlandi - organizator nie poradził sobie z jednym rozrabiającym uczestnikiem, który dokuczał młodszym i mniejszym.

Prosiłem go interwencję ale zlekceważył to - od tamtej pory nie polecam wyjazdu z Grupą WRC

Carfit możesz go zapytać o moje wrażenia.

 

brzmi jak opis kolonii dla dzieciaków :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem z grupa WRC jako opiekun na Ringu na F1. Jesli mialbym za taki wyjaz zaplacic zlotowke, wkurzylbym sie :/

Jedynym plusem byl wyjazd za free i przekonanie sie, ze F1 bywa fajne, ale w telewizji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nie widzę narazie żadnej propozycji wyjazdu oprócz bicia piany .

 

wiem, żartuję :wink:

 

 

tez mnie to wkurza, ze nie ma nic więcej w temacie autobusu :mrgreen:

 

 

 

BTW, mi się powoli kończy czas do namysłu i pod koniec kwietnia jak sie nic nie wyklaruje w tym wątku, to moze się okazać, ze do dupy pojadę a nie na finkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsiadam w kamperka i spokojnie jade.czy jest ktos chętny na tę opcje ?

 

Boluś mordo moja :twisted: , z Tobą to ja mogę nawet "ogórkiem" jechać :idea: :wink: :twisted:

a tak serio to ja najbardziej :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystając z doświadczenia Pawła Tomaszka i naszego wspolnego wyjazdu rok temu (ja nie pojechałem ostatecznie) przedstawiam scenariusz.

Bierzemy campera 6 osobowego z firmy www.redcamp.pl. wyjazd po południu z warszawy i wio do tallina.tam kolacyjka :twisted: i nad ranem prom do finlandi.potem jeszcze ok 300km na miejsce.tam z tego co mówiły chłopaki kamperkiem bez problemu mozna sie poruszac miedzy oesami.chlopaki spały obok miejsca gdzie słynnie rolował latwala.kupilismy wiekszosc zakupów w polsce.ja miałem gotowac...teraz tez mogę.5 osób jest optymalnie.wyjechali w srodę po poludniu wrócili w niedziele bardzo poźno.

Bardzo to wygodnie i nie zależne.z promem,zakupami i morzem alko kazdy w sumie wydał po 2500 z promem i kolacyjką :idea:

 

Zatem aby szczerze robić liste to:

Camper:

 

1.vert

2.edwin

3.szubaru (wstepnie do potwierdzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.vert

2.edwin

3.szubaru (wstepnie do potwierdzenia)

4. ALEX (wstepnie do potwierdzenia)

5.Ferdek

 

No to ja myśle że możemy zamykać skład pierwszego campera :D , skład czaderski :shock: :twisted: , jakby jedna osoba sie wykruszyła nie daj Bóg, to ja rezerwuje w razie czego jedno miejsce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba, że uznacie, że mała gumka na szóstego wchodzi w rachubę :wink:

 

 

W sumie.... jak bedziesz nam gotował, prał, sprzątał kibel, rozpalał grilla, nosił na oes-y leżaki i parasole , kierował , doprowadzał do boxu po wyczerpującym dniu, to czemu nie :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...