Skocz do zawartości

Kradzieże Evo


Ken

Rekomendowane odpowiedzi

Co do namierzania telefonu, nie wiem dlaczego ktoś to wyśmiał, ale przecież samemu możemy to zrobić. Chociażby w Plusie jest usługa do lokalizacji dziecka, kiedyś też była usługa FriendFinder (tylko trzeba było zgodę na lokalizację wysłać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się to poczyta to można w miarę szybko wyleczyć się z evo

Eee tam przesadzacie, przez ostatnie kilka lat tylko 1 Evo skradziono (bodaj wersję GT400 Extreme pewnie pod zamówienie Ruskich czy coś) no i potem temu samemu człowiekowi z Wawy ukradli 2 Evo z rzędu (pewnie komuś podpadł), teraz praktycznie dopiero pierwszy raz ktoś się napalił i od razu plagę wymyślacie :roll: martwcie się lepiej o Wasze uszczelki pod głowicą i inne bebechy w Waszych silnikach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba o tym EVO było w widomosciach Warszawskich wczoraj wieczorem...

Złodzieje cholowali EVO X i Policja została powiadomiona prze zwłasciciela jak wyjechało auto z jego domu...

Niestety chopaki przeliczyli sie bo nie mogli właczyć EVO i pojechali na lice-holowniczej... W pewnym momencie nacieli sie na Policje i w panice zaczeli kombinowac tak ze linka pekła z EVO na holu... zaczeli uciekac innym auto staranowli jedna z KIA ale udało sie ich złapać...

 

Niestety ja mam ciagle rozwalony zamek od kierowcy po nieudanym włamaniu.

Jak widac ilosc aut z UK jest juz spora a aut rozbitch do przekładek nie tak bardzo!!

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Imprez nie będą kraść, dlaczego ? Z tego co widzę, w przypadku Subaru, rynek części zamiennych jest nasycony i jak coś się stanie, raczej nie ma problemu z częściami. Przy Evo - nie ma ich tyle co do Subaru... A skoro części na rynku brak, to można kraść i się lukę uzupełni....

 

Żeby nie było niedomówień - to jest tylko moja prywatna opinia na temat, może być błędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ma problemu z częściami. Przy Evo - nie ma ich tyle co do Subaru... A skoro części na rynku brak, to można kraść i się lukę uzupełni....

Ja uważam trochę inaczej, otóż stare Evo (do IX włącznie) były praktycznie w rękach fanów bo trzeba być fanem takiego auta żeby nim jeździć, teraz Evo X trafiło można powiedzieć pod strzechy - zrobili z niego normalnego daily cara i target ludzi kupujących to auto trochę się zmienił (podobnie jak Lanosa STI) a że auto tanie nie jest to takie złodziejaszki sporo mogą zarobić :roll:

Części do starych Evo jest od cholery i zdecydowana większość pochodzi od rozbitków przywożonych zza granicy, części kupujemy praktycznie tylko od znanych sobie forumowiczów z pewnych źródeł - z Evo X w perspektywie czasu będzie inaczej, ludzie spoza forum będą potrzebować części i będą je kupować z niewiadomych źródeł (czyli tak jak mówisz uzupełni się lukę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa- co mnie to w ogóle obchodzi? .

O właśnie, to takie polskie.

Mnie nie ukradli, sąsiadowi ukradli, dobrze mu tak.

:evil:

 

Samochody kradną cały czas. Kradli i będą kraść. Nie widzę po prostu powodu zakładania nowego tematu o "pladze kradzieży EVO" z powodu jednego auta, które i tak, na szczęście, się znalazło. Audi i BMW kradną 100 razy częściej i co? Też mam o tym wątek zakładać? Poza tym na prawdę daleko mi do takiej czysto polskiej zawiści o jakiej napisałeś. Nie mierz innych swoją miarą. Po prostu grzeje mnie ta informacja i tyle.

 

ps. Informacja miałaby sens, jeśli ktoś chciałby zwrócić uwagę ludzi na fakt, że jego auto zostało skradzione i szuka informacji na jego temat na zasadzie- "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa- co mnie to w ogóle obchodzi? .

O właśnie, to takie polskie.

Mnie nie ukradli, sąsiadowi ukradli, dobrze mu tak.

:evil:

 

Samochody kradną cały czas. Kradli i będą kraść. Nie widzę po prostu powodu zakładania nowego tematu o "pladze kradzieży EVO" z powodu jednego auta, które i tak, na szczęście, się znalazło. Audi i BMW kradną 100 razy częściej i co? Też mam o tym wątek zakładać? Poza tym na prawdę daleko mi do takiej czysto polskiej zawiści o jakiej napisałeś. Nie mierz innych swoją miarą. Po prostu grzeje mnie ta informacja i tyle.

 

ps. Informacja miałaby sens, jeśli ktoś chciałby zwrócić uwagę ludzi na fakt, że jego auto zostało skradzione i szuka informacji na jego temat na zasadzie- "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".

 

zaki79, zginęło kilka sztuk w krótkim okresie czasu, dlatego forumowicze zaczęli o tym pisać. a jeśli masz to gdzieś, to po co się udzielasz w tym wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym na prawdę daleko mi do takiej czysto polskiej zawiści

O czym świadczy twoje zdowolenie w każdej wypowiedzi potwierdzone uśmiechniętą zielona mordką.

Nie mierz innych swoją miarą. Po prostu grzeje mnie ta informacja i tyle

Rzeczywiście mam inną miarę. Interesuje mnie czy ktoś sąsiadowi nie kradnie Evo, Subaru lub innego auta.

Ciebie to "grzeje".

Gratulacje.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż stare Evo (do IX włącznie) były praktycznie w rękach fanów bo trzeba być fanem takiego auta żeby nim jeździć

 

Czy aby na pewno? Z Evo było wtedy, jak z STI - pytanie więc dlaczego mi np. w 2008 roku koła gwizdnęli? A później np. bebnowi cały wóz. Przecież to były jeszcze czas, gdy takimi samochodami jeździli "fani" :roll:

 

teraz Evo X trafiło można powiedzieć pod strzechy - zrobili z niego normalnego daily cara i target ludzi kupujących to auto trochę się zmienił

 

Tu się zgodzę

 

(podobnie jak Lanosa STI) a że auto tanie nie jest to takie złodziejaszki sporo mogą zarobić :roll:

 

A tu już nie. Lanos nie jest tak tani, jak Evo, a jego kontrowersyjna uroda :mrgreen: skutecznie zniechęca dresów, pozostawiając przy marce tylko prawdziwych fanów 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...