Skocz do zawartości

Wartburg limuzyna dwutakt


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Sie zrobiła moda na pisanie na tem forum o innych markach (audi, fordy i takie tam) postanowiłam założyć temata o aucie kultowym. Wyszperałam na allegro ogłoszenie - Wartburg limuzyna dwutakt - cena ... na złotówki to bedzie ze czy stówy, ale można cóś pewnie urwać. Zamierzam to kupić i poddać ekstremalnemu tuningowi. Zawias od .....szafy gdańskiej trzydrzwiowej z lustrem...twardy jak jasna cholera. Turbo sie może nie sprawdzić to se pożycze od kolegi kompresor od agregatu do tymkowania. Na rozpientki znalazłam w piwnicy kilka rurek od centralnego, co one mię zostały z czasów aktywnego kibicingu sportowego. Na klatkie mam już materiał b o żem wyjumała na osiedlu, stary trzepak do dywanów. Kubeł se wstawie taki ze 120 litrów ( som w każdym śmietniku) tyko sie klape urwie. Zamias przedniej antrapy, zamontuje sie siatke ogrodzeniowom i pryśnie sie na srebno i bedzie jak w Solbergu. Koła nie mogo wystawać poza obrys wiency jak 20 cm. Myślałam se tak co na tylny spojler sie nada i żem znalazła stare biurko, czeba go ino glancpapierem śmignąć bo sie fornir na blacie pofałdował. Czy macie może jeszcze jakieś sugestie ???? .... TYKO POWAŻNE ....w morde.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co może sie stać jak w jednej czasoprzestrzeni spotkają sie: Mamunia, papieros i papierowe auto?

 

 

Normalnie ................................................................................... zadyma.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa..ale zapomniałaś Matka o strategicznym chipie co daje..a bez kozery powiem że z ..15 koniów..kostki na lusterko Mamcia..kostki

 

Nie wiem Moniś czy sie zmieszczo razem z CD-kami do odbijania fal radarowych.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo też do wyczynu wystawiało 850 tylko w wersji kombi... Matka, tjuninguj kombi!!! Będzie "prawie jak volvo"! (a że volvo w narzeczu starorzymiańskim zdaje się oznacza toczenie, to nawet to powiedzonko ma głębszy sens...)

 

Spojlery by się jakieś nadały nie tylko tylnobiurkowe, ale i od frontu. Radzę przy pierwszym śniegu zaczaić się na wóz służb miejskich i mu podpieprzyć tę ozdobę z przodu, co ją będzie tradycyjnie wiózł 5 cm nad jezdnią...

 

I jeszce jakiś ładny zestaw zegarów do środka. Myślę, że odpowiedni będzie np. model "sowiecki podoficer po zdobyciu Berlina".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka, tjuninguj kombi!!! Będzie "prawie jak volvo"! (a że volvo w narzeczu starorzymiańskim zdaje się oznacza toczenie, to nawet to powiedzonko ma głębszy sens...)

.

tylko żeby sie nie zrobiła nam wersja "povolno" :wink:

 

p.s. no i jeszcze sprzęt co gra i buczy musi być :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt co gra

 

Talię kart się wrzuci do schowka.

 

sprzęt co (...) buczy

 

Do buczenia - jakiegoś nieprzewiniętego niemowlaka proponuję...

 

A jeśliby Mamusia preferowała odgłosy techno, można po prostu spuścić olej. Po jakimś czasie dźwięk silnika będzie przypominał to, przy czym mooodzież dyga w dyskotekach.

 

Ale mi się zaraz oberwie od nastolatków pci obojga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...