Skocz do zawartości

Subaru Impreza MY'06 a może Audi S4


zx99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

P.S.Subaru jest bardziej lansowe, czyli latwiej bedzie wyrwac malolatke pod klubem :wink: :wink: :lol::D .

 

Mysle ze nie tylko małolatke :lol::lol: ogolnie rzecz biorac- kazda złotówe :wink:

 

o blacharach mowicie? wcale tak nie jest. na eclipsa wiecej lecialo :lol:

a mowia ze dobra blachara jest w stanie wycenic auto z dokladnoscia do 500zl :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusia sie nie wcina bo nie jes znawcom Audi alem se przeczytała i mam tako jedno sugestie do Wmorderatoła. A jakby tak przeszczepić to całe towarzycho razem z tem tematem na forum Audi. Zrobiło by sie tu deko luźniej i przestronniej. Ja osobiście wybierając spomiędzy Audi S4 i Imprezy wybrała bym natiurlisz .....Forestera.... takie zboczenie mam.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Audi to badziew, jak już, to ja bym wolał jakąś Cytroenę... To to dopiero jest fajny wózek - nie to, co te Subaru...

 

sie nie znasz..nie ma jak niemiecka technologia 8)

 

a serio..ja A6 bardzo miło wspominam..wygodne, bezpłciowe auto, czułam sie w nim jak na kanapie przed kominkiem w domu..musisz wiedzieć czego chcesz..czy wolisz wygodnie się przemieszczac czy chcesz auto dajace adreenalinke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie rozni w audi S od RS ?

1. producentem, rs 4 były i są (nowe) produkowane przez zakłady quattro

2. karoserią - rs jest sporo szerszy

3. a może właściwie to powinno być 1, silnikami - stare B5 265 vs 380 KM, nowe B7 344 vs 420 KM (technologia FSI )

to tak bardzo pokrótce ukazuje różnice między rs a zwykłym s, a poza tym stary rs4 B5 z założenia był tylko kombi i tylko z góry założona ilość 6000 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy do czego auto - jak na trasy, dalekie podróże - wziąłbym Audi. Jak masz drugie auto (np. jakiegoś elastycznego diesla ) to kup Imprezę.

 

Ja tak właśnie zrobiłem. Oczywiście moje możliwości finansowe są inne. Mój zestaw to nowy mondeo diesel do podróży a Babcia do zabawy.

 

Kolega długo jeździł audi. Oczywiście wszystkie qattro. W końcu namówiłem go na subaru. Kupił legacy specB. Jednak po tym jak "przejęto się" jego problemami z hamulcami i ich podejście do klijenta spowodowało, że następny to będzie jakiś S lub RS.

 

P.S

Na TVN 24 leci właśnie program Firma gdzie obliczają jak się wyjdzie na założeniu firmy tuningowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedz sie kazdym i sam zdecyduj, ktory bardziej Ci sie podoba. Pytasz o porade, a nawet nie piszesz co jest dla Ciebie najwazniejsze w samochodzie.

 

No jak myśli o Audi S4 to chyba trakcja i osiągi !

Jak tak to po zakupie Audi nie wsiadaj pod żadnym pozorem do Subaru STI :!:

Bo sobie bardzo, ale to bardzo popsujesz humor....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem prowadzenia itp tez jest dobrze...gdzies widzialem, ze RS4 ma staly naped na 4 kola, a nie jakas dolaczana druga os. No, ale to RS4, S4 to juz nie to samo...

 

Wszystkie nowe Audi Quattro oprócz A3/S3 mają stały napęd na 4 koła.

 

Jakie parametry ma S4 z 2004 roku? Bo jezeli takie jak z 2005 to chyba wolalbym S4 :roll:

 

Takie same (bynajmniej nie ma dużych różnic) ;)

 

 

Przede wszystkim, to dylemat polega na wyborze między S4 a Imprezą STI jak rozumiem? Zx99 nie zaznaczył, czy ma to być WRX czy STI, no ale na zdrowy rozum nie chodzi o WRXa ;) Aby tu coś poradzić musimy wiedzieć do czego ten samochód służyć, w końcu S4 jest o klasę wyżej, a więc większy komfort, więcej miejsca itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a serio..ja A6 bardzo miło wspominam..wygodne, bezpłciowe auto, czułam sie w nim jak na kanapie przed kominkiem w domu..musisz wiedzieć czego chcesz..czy wolisz wygodnie się przemieszczac czy chcesz auto dajace adreenalinke

 

A6 ... nie daje adrenalinki ... ale S4 :twisted: - adrenalinka jest, a przy okazji wygodniej, ciszej i przyjemniej - czuc jedyni przyjemny gang V8 i przeciazenia - bez zbednych stukow tapicerki i zawieszenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS w twoim WRX'ie trzeszczy tapicerka i stuka zawieszenie? Kurde myslalem, ze model MY'05 jest juz naprawde dopracowany i nie ma takich rzeczy w tym aucie :roll: Zarejestrowalem sie na to forum glownie z powodu byc moze przyszlego zakupu Imprezy WRX a pewne posty zaczynaja mnie poprostu zniechecac. Panowie napiszcie cos w koncu pozytywnego o tym aucie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie jest zle (20 kkm)... ale czasami deska rozdzielcza wyda jakis odglos... a zawieszenie generalnie jest bardzo glosne... wrazenie robi jakby mialo luzy - chociaz ich nie ma... wynika to z tego, ze samochod jest slabo wyciszony... nastawilem sie do tego pozytywnie i nie przeszkadza mi to, ale tzreba albo glosno sluchac radia, albo wylaczyc w ogole i wybebeszyc wydech co by zagluszyc zawias... zawias jest super w WRX bo wybiera swietnie i naprawde mozna szybko przemykac przez nasze dziurawe drogi, ale glosny... Mondeo ST220 wybiera tez dobrze a jest cichutki zawias - wiec podejzewam, ze w S4 jest jeszcze ciekawiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Audi A8 450 KM MTM :twisted:

 

Ostatnio startowalem z czteropednym Kliperem 418 KM ... do 150 bylem o pol samochodu z przodu bo slabo ruszyl, ale jak ja zapialem 4 to tak jakbym stanal w miejscu...

 

wniosek - czteropedne samochody o mocach 200-400 KM ... praktycznie do 150 km/h jezdza baaaaaaaardzo podobnie... cala zabawa zaczyna sie pozniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ciezka decyzja mimo ze teoretycznie wolalbym Subaru to S4 ma 344KM i raczej bedzie szybsze niz SI, inna sprawa ze bedzie pewnie wiecej palil, ale to chyba nie problem 8-) S4 ma lepsza prezencje , jest wygodniejsze, ale dla fana Subaru to nie ma znaczenia, jak nie jestes fanem SI to kupuj S4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...