Skocz do zawartości

Subaru Impreza MY'06 a może Audi S4


zx99

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka wybrałbym STI, ale Audi S4 z 2004 kosztuje koło 160tys zł czyli dużo tnaiej niż nowa Impreza, a silnik 4,2 litra V8 to jest coś:) jednka w S4 przeważnie pracuje automat, wiec to odbiera "trochę" przejemności z jazdy.

 

No i tutaj sie pojawia pytanie:

Co jest ważniejsze:

a) przyjamność ze sportowej jazdy

B) chęć posiadanie paraktycznego smaochodu do szybkiej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Why?

 

No, nie wiem z czego to wynika, ale przyjemniej się jeździ sześciocylindrową, dwulitrową beemką, niż podobnym czterocylindrowcem. Lepszy dół.

Kiedyś tak było - bez dyskusji. Dzisiaj, nowe wykręcone szóstki wolnossące mają coraz gorszy dół - np H6 do 4000 obrotów nie istnieje, a powyżej dostaje kopa jakby mu się turbo włączyło.

Zaprzeczenie typowej szóstki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak było - bez dyskusji. Dzisiaj, nowe wykręcone szóstki wolnossące mają coraz gorszy dół - np H6 do 4000 obrotów nie istnieje, a powyżej dostaje kopa jakby mu się turbo włączyło.

Zaprzeczenie typowej szóstki...

 

A wszystko z nim w porządku? Bo to naprawdę dziwne.

 

Jak było w Lagunie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak było - bez dyskusji. Dzisiaj, nowe wykręcone szóstki wolnossące mają coraz gorszy dół - np H6 do 4000 obrotów nie istnieje, a powyżej dostaje kopa jakby mu się turbo włączyło.

Zaprzeczenie typowej szóstki...

 

A wszystko z nim w porządku? Bo to naprawdę dziwne.

 

Jak było w Lagunie?

 

Zdaje się, że "ten typ tak ma". Pisał o tym też kiedyś Bluetooth. Nie wiem z czego to wynika.

 

I Passat i Vectra i Laguna były bardziej "klasycznymi" szóstkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym STI 2.5 US, udi S4 z tym modelelm niema szans jezeli chodzi oczywiscie o osiągi.

a jak w gre miałby echodzić WRX 2,0 to wybrałbym Audi aha i po paru razach jazdy S4 jest rzecz które mnie wkurza nie można wbijać za szybko biegów nie mówiąc o wrzucaniu bez odjęcia gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy krzywa momentu jest podobna do tej w Hondach, czyli do 6k obr nic, a potem nagle dostaje kopa (przypominam, ze chodzi o wysokobrotowa V8ke)...

 

Chyba nie jezdziles mocna V8 :wink:

 

Jak narazie z wysoko obrotową V8 spotkałem się jak narazie tylko w Cadilacu STS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie spoatrzeżenia,w najbliższa środe,tj.2.11 oglądam nowa impreze więc bedę troche mądrzejszy.Muszę powiedziec że jadac S4 byłem pod wrażeniem 4.2 V8 344KM napęd quattro,naprawdę szacunek dla tego auta,tak się podjarałem że od razu chciałem go brać,ale bym sobie chyba nie wybaczył kupując S4 nie oglądając imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...