Skocz do zawartości

Rusocin -> trening


darkogda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie odzywałem tyle czasu się bu musiałem trochę ochłonąć... 8)

 

Dziękuję wszystkim za wszystko :mrgreen:

 

Bardzo cieszę się, że uczestnicy byli zadowoleni, wyjeździli się i wszystko dobrze się skończyło :wink:

 

Stan toru po imprezie uznany został jako dobry, więc mamy zielone światło na kolejną akcję :idea:

 

Tym razem zrobimy pomiar czasu (mniej lub bardziej profesjonalny)...oraz proponuję ognisko (skoro jest fajne miejsce do tego przeznaczone) :idea:

 

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami proponowany termin to 13 marca.

Jednak 12 marca jest tam runda SRTC, więc stan toru może być różny...czy mimo to mam działać z tym terminem (czy może jakiś późniejszy) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami proponowany termin to 13 marca.

Jednak 12 marca jest tam runda SRTC, więc stan toru może być różny...czy mimo to mam działać z tym terminem (czy może jakiś późniejszy) :?:

Ja osobiście wolałbym późniejszy termin, ale było kilka osób, które deklarowało się na 13.03 więc może uzbierasz komplet. Proponowałbym listę PEWNIAKÓW na 13.03 i się zobaczy :wink:

 

Myślę, że limit 15 aut to dobre rozwiązanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam czas i mogę wrzucić filmik, to nie mam kamery bo jestem w pracy. Jak jestem po pracy to nie mam kiedy bo albo do lekarza z Anią, albo Urząd Skarbowy mnie postanowił postraszyć jakimiś pismami i muszę to wyjaśnić. Postaram się spiąć na dniach i zamieścić !

 

Damn it przypomniałem sobie że Tomirowa Edyta miała jechać ze mną na prawym ;/ Dobrze że sobie przypomniałem ! Lepiej późno niż wcale ...:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 12stego jest srt to sporo osób może być już 'wyszalanych' i może być ciężko z zainteresowaniem.

 

Mam zamiar pojawic sie na srt ale co z tego wyjdzie to nie wiem, a niedziela raczej zawsze mi pasuje wiec jestem na tak na ten termin :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakby ktos byl zainteresowany, to istnieje mozliwosc zakupu plakatow ze zdjeciami z pojezdzawki. Rozne formaty, ponizej zdjecie plakatu 70x50cm. W razie czego PW.

img7552u.jpg

Jakosciowo calkiem fajnie, mozna sobie zobaczyc w Gdyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobmy zrzutke na lotnisko :roll: :arrow:

 

http://www.amw.com.pl/estate_product_in ... cts_id=892

 

:twisted::twisted::twisted:

 

Janek! To zajebisty pomysł! Zobacz ile tam jest terenu - można przekwalifikować to na działki budowlane i postawić tam osiedle fanów marki, a przed domami mielibyśmy własny pas... mega zajebiście!

 

Gdyby to zrobić w 25 osób, jeśli oczywiście cena wywoławcza nie wzrosłaby jakoś strasznie, to cena za działkę wynosi 65000 zł za ponad 5000 m2 (o ile dobrze przeliczyłem)... biznes życia!

Ja wchodzę - szukamy jeszcze 19!

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...