Skocz do zawartości

Terkotanie


kukus

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde auto zaczyna sie sypac:(

Drugi temat jednego dnia :oops:

Problem że przy delikatnie skręconej kierownicy w prawo coś terkocze z okolic silnika.

Dźwięk jak przegub ale dochodzi bardziej z pod maski a dwa ze jak skręcę kierownicę dalej w prawo to dźwięki znikają.

Terkocze tylko w prawo i tylko przy kierownicy skręconej o jakieś 10-15 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie przegub ani poduszka...Najprawdopodniej wychodzi z przedniego dyfra bądź mocowania półosi przednich - mam uszkodzone mocowanie lewej przedniej półosi - przy dawaniu maks gazu tzw. opór kalafior - minimalnie ścigą w prawą stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakies nowinki w temacie?

U mnie brak nowinek czyli puka delikatnie skrecajac w prawo z wcisnietym gazem (nie musi byc mocno) i tylko przy minimalnie skreconej kierownicy. Urwalo cos komus i moglby sie tym podzielic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: kto pierwszy urwie :mrgreen:

 

niby nic sie nie dzieje ale wkurza mnie to coraz bardziej a najgorsze ze pewnie nawet jak auto na kobylkach ustawie to i tak nic nie wyslucham ani nie wyszarpie bo jak kola zejda w dol to polosie beda inaczej lezec ble ble ble

 

jak juz ktos urwie to baaaaardzo prosze o podzielenie sie radosna nowina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moe podjechać gdzieś na podnośnik, skręcić koła, wrzucić bieg i osłuchać dokładnie. Chociaż zidentyfikuje się dokładny obszar. Z miejsca kierowcy raczej nie da się precyzyjnie zidentyfikować części, które terkocze.

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się coś tłucze przy skręconych kołach w prawo :) w lewo objawu nie ma... tylko u mnie "bardzość" skręcenia nie ma znaczenia. Ale za to tłucze się na nierównościach. Na równej nawierzchni nie ma takiego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się coś tłucze przy skręconych kołach w prawo :) w lewo objawu nie ma... tylko u mnie "bardzość" skręcenia nie ma znaczenia. Ale za to tłucze się na nierównościach. Na równej nawierzchni nie ma takiego problemu...

 

U ciebie wygląda na magiel :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem :lol: po ósmej skrzyni, remoncie silnika (panewka), trzech kompletach felg, sześciu kompletach opon :twisted: (to akurat moja zasługa), remoncie całego zawieszenia (w tym roku mnie znów czeka) stwierdziłem, że to jednak miłość :twisted: do końca życia, bo jedno z aut które mnie nie tyle kosztowało dostało niby przypadkowego samozapłonu :twisted: a na te nie potrafię się gniewać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem :lol: po ósmej skrzyni, remoncie silnika (panewka), trzech kompletach felg, sześciu kompletach opon :twisted: (to akurat moja zasługa), remoncie całego zawieszenia (w tym roku mnie znów czeka) stwierdziłem, że to jednak miłość :twisted: do końca życia, bo jedno z aut które mnie nie tyle kosztowało dostało niby przypadkowego samozapłonu :twisted: a na te nie potrafię się gniewać :D

 

 

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol: też tak mam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mnie też moja miłość do subaru sporo kosztowała choć nie aż tyle jak niebieskiego708, ale jak popatrzę na wcześniejsze auta... choć z drugiej strony przy normalnej eksploatacji nic złego się nie dzieje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...