Skocz do zawartości

26 luty sobota w NMNP - specjalny trening na śniegu !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Rafcio78, przeszukałem wszystkie zdjęcia i nie mam żadnego z Twoim autem :shock: :oops:

 

Ale mam filmik na którym najpierw jedzie tint a potem Ty jedziesz na końcu pięknym bokiem. Wrzucę jutro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vert, dzięki stokrotne za organizację. Nienaganna; pełen komfort, bezpiecznie, przyjemnie, zadbanie i higienicznie.

 

No to lecimy pierwsze 13 na dziś ;) Jeśli wiecie kto w którym filmie jedzie piszcie będę dopisywał do nazw filmików.

Z białym Legacem kombi nic? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio78 my ciebie mamy i to w kilku ujęciach dziś się coś pojawi.

Profesor mam coś będzie później na necie.

vert tych boków tym razem to mamy całkiem sporo.

 

Ksywki dodane do filmów. Jeśli ktoś chce być na bieżąco z tym co daje to proponuje subskrypcje na YT kanału. Bo na forum z opóźnieniem wszytko idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> vert - dzieki za organizacje - jak zwykle wszystko przygotowane było super.

 

-> zamer - dzieki za fotki zwykle znajdywalem max jedna u wszystkich fotografów a tutaj w pierwszym poście po mam 2 - szczegolnie ta druga dobra - razem z Aska patrzymy przez lewe okno - widać jakie boki były

 

I jeszce jedno mógłby kolega który przyklejal nam na dach gopro - sie odezwać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juRassic, MaciejM, pszemmek, Krajanek, odbierzcie maile :wink: Nie ma za co :P

 

Jeszcze przydałyby mi się maile od kapica albo profesora, jotbe, Cichego, bebna i kto tam jeszcze by coś chciał. :)

 

 

Filmiki wieczorem na YT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdzawka bardzo udana - jak na tegoroczną nędze ze śniegiem to było prawdziwie zimowo + piękne słońce + fajna trasa + grill.....

Cały czas się łudzę, że jeszcze coś popada, że może jeszcze chociaż raz się uda polatać po białym.

 

-> Nikon - powiedz jak wyszedł a jeszcze lepiej pokaż materiał nakręcony ze spoilera Pszemmka z widokiem na szalejącego za jego zderzakiem Maćka - z boku wyglądało to bardzo obiecująco

 

Oczywiście chętnie przygarnę jakiś materiał foto/video z turbodziadkiem

Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdzawka bardzo udana - jak na tegoroczną nędze ze śniegiem to było prawdziwie zimowo + piękne słońce + fajna trasa + grill.....

Cały czas się łudzę, że jeszcze coś popada, że może jeszcze chociaż raz się uda polatać po białym.

 

-> Nikon - powiedz jak wyszedł a jeszcze lepiej pokaż materiał nakręcony ze spoilera Pszemmka z widokiem na szalejącego za jego zderzakiem Maćka - z boku wyglądało to bardzo obiecująco

 

Oczywiście chętnie przygarnę jakiś materiał foto/video z turbodziadkiem

Pozdrawiam Andrzej

 

 

Wyszedł super bo już go widziałem. Daj znać na pw co do materiału dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...