Skocz do zawartości

Impreza 1.6T ?


BlindNomad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Znalazłem w tym roku na Krecie ;)

post-486-0-63635300-1379588293_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, co już wcześniej Fala pisał - w Grecji "Subaru Greece" modyfikowało wolne ssaki uturbiając je salonowo:

 

i have as 2004 impreza 1.6 ts turbo (180)bhp this conversion is done by subaru greece with parts supplied by subaru and with there full acceptance and knowledge .the engine and chassis warranty is still fully valid and not affected in anyway..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chodzi Ci o znaczek z forestera s-turbo? pozdro.

Nie tylko ;)

Dokładniej:

pojemność: 1597

kW/HP/obr.: 143/180/4900

Nm/obr.: 219/3850

Masa: 1255kgr

Επιδόσεις

Przyspieszenie 0-100 : 9,4

V max: 194 icon_confused.gif

 

No i zapraszam po oliwę! :D

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej Fala uświadamiał nas, że była wersja imprezy 1.6 turbo wypuszczona w Grecji. Moze to to ?

 

oczywiście, że była, przeszperałem sieć i nawet dużo tego jest, zastanawiają mnie tylko niuanse techniczne tj., wersja 150KM,a 184KM,

intercooler i jego brak itd.

 

dokładniejsze fotki np. w tym ogłoszeniu:

 

http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/5382313/

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

http://olx.pl/oferta/subaru-impreza-1-6-turbo-150-koni-4x4-CID5-ID9OdaD.html#cf3e4db389  - hm...z jednej strony może mniej zajechane, "oszczędniejsze" i nietypowe. Z drugiej.. nosz kurde - jak kupiłem ssaka, to myślałem potem o 2.0t. Teraz kupiłbym ten wynalazek i by prawie pół litra brakowało... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując - a raczej wsłuchując się w - gadugadu kolegów z Hellady wnoszę, że coraz więcej sprowadza się stamtąd samochodów do Polandii. Kryzys niestety ciśnie ludzi bez ich winy...jak i wirtualne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Fala, chciałbym by przeciętny Polak był tak biedny i maltretowany przez kryzys jak przeciętny Grek.. EOT.  
Doczytałem, że to jakiś wynalazek bez icka, z doładowaniem 0,4 bar. Prawda to?  Będę niedługo we Wrocku, może cyknę jakaś fotkę spod maski dla potomnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avic - wiem, że tłumacze przysięgli greckiego (a to moje środowiskozawodowe) mają więcej pracy ostatnio, właśnie przez to, że więcej samochodów "się sprowadza" z Grecji. Znak czasów?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dość egzotyczny motor, a wcześniej jak na takie rzeczy trafiałem w sieci to byłem święcie przekonany ,że to jakiś home made drut ;)

 

Patrząc na osiągi jednak, jedzie to podobnie jak 2.5 NA, z tym że NA nie ma turbodziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...