Skocz do zawartości

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pawlaswrc, zauważyłem, ale będę ci aktywnie kibicował dopiero po tym jak wpadniesz w obecnym setupie na suchy tor :P just 4 fun ;)

mogę ci pożyczyć moje zimówki :mrgreen:

 

 

Jak ktoś kupi 22b to go schowa do klimatyzowanej piwnicy i nikomu się nie pochwali na najbliższe 20 lat :twisted:

 

ale najpierw będzie musiał dać się karnąć każdemu aktywnie uczestniczącemu w tym wątku po torze Poznań :mrgreen:

 

taki forumowy obowiązek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero po tym jak wpadniesz w obecnym setupie na suchy tor

żebym znowu zagotował sprzęgło???

 

I tak zmieniasz serce :P

 

Zawsze możesz zrobić mniej kółek i dłuższe przerwy :wink:

 

 

dopiero po tym jak wpadniesz w obecnym setupie na suchy tor

żebym znowu zagotował sprzęgło???

 

To jeździj na kielce tam się wybawisz nawet N/A :wink:

 

 

waha za dwa (no może 3) wyjazdy do Kielc kosztowałaby tyle co nowe sprzęgło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to polska zawiść... jeden sobie kupi to innym żyłka pęknie :?: :mrgreen:

 

Oj tam, bo działa mi na nerwy strasznie, że ktoś się w końcu pochwali że właśnie nabył i......zazdrość, Panie, zazdrość i.....zazdrość :mrgreen: .

 

Jakbym kupił, to na pewno nie chowałbym w piwnicy czy innym klimatyzowanym garażu przed oczami innych.

Czy to nie piękne uczucie, podzielić się z bliźnim swoją radością? :shock: :twisted:

 

Ja się chcę dzielić tą radością, więc się nie spieszcie. Jak kupię to się podzielę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Z drugiej strony, Premo ma rację. Kilka dni temu ktoś koledze załatwił nowego Jeepa gwoździem po wszystkich drzwiach.

Niestety, zawiść to wyjątkowo polska cecha :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, Premo ma rację. Kilka dni temu ktoś koledze załatwił nowego Jeepa gwoździem po wszystkich drzwiach.

 

 

i dlatego odpowiedź na to pytanie:

 

Czy to nie piękne uczucie, podzielić się z bliźnim swoją radością? :shock: :twisted:

 

 

brzmi NIE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś jakby 22b wanabe, które jeżdzi podobnie, wygląda podobnie ale moge sobie pozwolić na pojechanie na tor, na plejady, poupalać go troche... a jak jakaś ślepa starsza pani w matizie pomyli światło zielone z czerwonym to najwyżej rozwali starego type R z plastikowymi błotnikami. Gdybym miał 22b obawa o to, że ta pani pozbawi świat jeden z 400 (w przybliżeniu :wink: ) cudów świata, nie pozwoliłaby mi tym jeździć. No i co z tym robić... mieć, trzymać w garażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...