Skocz do zawartości

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra się zebrałem i kończę opis tej subaryny, zwłaszcza, że przychodzi mi to z trudem.

 

Skrzydło - regulowane kąty natarcia.

Zawieszenie - twarde ale bez przesady, czuć po czym się jedzie, większe nierówności ładnie odfiltrowuje.

Silnik - z pewnością o pięknym brzmieniu niestety słychać go nieczęsto ze względu na wydech o wielkiej mocy sonicznej.

Wydech - jak dla mnie zbyt głośny :-).

Biegi - bardzo krótki skok drążka i odpowiedznio duuży opór, trzeba się przyzwyczaić; natomiast "informacja", że biegł wszedł jest klarowna.

Sprzęgło - no tu opór też jest już odpowiednio duuuży, z tym że dokładnie czuć kiedy jest zasprzęglone, kiedy półsprzęgło, kiedy wysprzęglone.

Hamulce - sportowe pewnie czyli jak dla mnie ich brak, pedał twardy jak cholera i trzeba się konkretnie zapierać by To Coś zechciało zatrzymać się.

SI DRIVE - bardzo wczesna wersja rozwojowa - tylko tryb Sport Sharp - bez możliwości przełączenia i przełącznika :-)

Dyferencjał - regulowany centralny. Podsterowność - puść kierownicę, lubię jeżdzić prosto :-)

Akceleracja - no pedał przyśpieszenia chodzi - jako jedyna rzecz w tym aucie - nadzwyczaj miękko i płynnie i precyzyjnie. Samochód ma, jak się wydaje niewyczerpane wręcz możliwości w zwiększaniu szybkości niezależnie od tego z jaką prędkością się jedzie. 60 mph osiąga się błyskawicznie, dopiero od 90-100 daje się czuć prędkość. Radośnie przyśpieszając auto prycha i strzela na inne mniejsze i słabsze pojazdy (czyli prawie wszystkie :-), posapując przy tym od czasu do czasu.

Spalanie - z czegoś te osiągi się biorą - duże.

Deska rozdzielcza - ergonomiczna, poskrzypuje wesoło na zakrętach :), aha!, to wersja japońska: skręcając włączamy wycieraczki, to taki szczegół :)

Reasumują wielka frajda z jazdy. Auto kłopotliwe w codziennym użytkowaniu. Niebezpieczne dla "nowego" kierowcy.Trudne do kupienia.

Drogie w zakupie i utrzymaniu.

Nic tylko wypada polecić jako jedyne najlepsze, auto weekendowo-zlotowe.

Pozdrawiam.

edit (1 June): interpunkcja, literówki i takie tam pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

A tu jaki rodzyn :shock: 21k przejechane. Prywatny import z Japonii do Australii, bez prawa rejestracji w tym kraju :!: .

 

 

Ale chyba już poszedł, bo pod wskazanym adresem www, nie ma go w wykazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
jest coś ciekawego na rynku ? Bo chyba ja wezme sprawy w swoje ręce :roll:

 

To może jedna z dwóch?

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=wumthy4jooxd

 

lub

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=wuwpz22bg4vd

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...