Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje - sezon 2006


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

N-GT - fajny pomysl zabrac takie potworki na odcinki specjalne.

 

Uważam że rewelacyjny bo GT3 RS jest tańsze z salonu niż N-ka, a że to seryjny samochód to nic się nie psuje.

 

 

Nie wiesz, czy one czasowo nawiazywaly walke z N4?

 

Na równiejszych rajdach leją nawet słabsze WRC, ale nawet na śniegu w zeszłorocznym rajdzie arden Duez był piąty bodajże w Prosiaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w usa to jezdza imprezy 2.5 , wszystkie albo prawie wszystkie, co prawda tam są inne klasy

 

USA to nie są zawody w ramach regulaminów FIA, chociaż regulaminy są bardzo podobne. N-ka mogłaby mieć 2.5 litra spokonie tylko po co?

 

 

ale w australii tez, dlatego owy focus 2.5 mogl pojechac, szkoda tylko ze juz na 1 OS skrzynia sie rozsypala...

 

2.5 jest wolonossący, ina para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Martin też wypuszcza rajdówkę :)

 

EDIT: post wygaśnie, bo już były fotki Astona :)

 

Są plotki, że BMW i Audi też. No i że Pituś wreszcie coś zdziała z oponami pirelli, które mu tak nie pasują :twisted:. Więcej: http://www.rallyonline.pl/index.php?1&m ... ws&&s=7124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja jadę??

 

to pytanie retoryczne, jak rozumiem? :P

 

Fajne te N-GT, tylko na polskich dziurach to obawialbym sie o sens tego calego... :|

 

A wytlumaczcie mi jeszcze jedno: Jakim sposobem w rajdzie Meksyku w Nce jechal jakis Amerykaniec US-speciem? :shock: Maja tam tez dwulitrowe STI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja jadę??

 

to pytanie retoryczne, jak rozumiem? :P

 

Fajne te N-GT, tylko na polskich dziurach to obawialbym sie o sens tego calego... :|

 

A wytlumaczcie mi jeszcze jedno: Jakim sposobem w rajdzie Meksyku w Nce jechal jakis Amerykaniec US-speciem? :shock: Maja tam tez dwulitrowe STI?

 

A skąd wiesz, że US-Spec? Może japoński, albo zrobiony swap z Spec. C. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIR silnik to Alfowski 1.8 z pojemnością zmniejszoną do 1.6. A homologację to raczej jakąś musiał mieć skoro startował w rajdach.

 

WRC fan a Lanos 5 door ma homologacje? Nieeee ma :P Tylko nasza lokalna polska wydana przez PZM, wiec wiesz jak jest, w lokalnych czempionatach mozna smigac autami bez homologacji jesli odpowiednik PZM wyda zgode i tak jest w przypadku tej Alfy AFAIR :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że US-Spec? Może japoński, albo zrobiony swap z Spec. C.

 

tez sie nad tym zastanawialem, ze moze swap. Bo buda seryjna (srebrny lakier) i wlasnie US-spec, bo na zdjeciu tym akurat tego nie widac, ale ma te razace jaskrawo pomaranczowe kierunkowskazy i pare innych elementow na to wskazujacych. Poza tym gosc z USA by przeciez nie sprowadzal EU-spec do USA jakby mogl sprowadzic odrazu Spec C z Japonii ;)

Nie wiem, o co to chodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes! Yes! Yes! :mrgreen:

 

ZDRADA!!!!!!!!!!!!!!

 

słuchajcie, a wybiera sie li kto na "POLSKI"??

 

ja jade :mrgreen::mrgreen:

o ile wiem to trochę włochów przyjedzie, a na marginesie to przydałoby kogos slawniejszego ( no ale za co...), tak jak np na portugalii M Martin jechał, ponoc SOla miał byc ale chyba nie wypali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...